Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ex Probléma. Mi kell a nőknek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ex Probléma. Mi kell a nőknek?

Figyelt kérdés

Sziasztok.A véleményetekre vagyok kíváncsi.

Két évig voltunk együtt a barátnőmmel.Előtte mindkettőnknek hosszú párkapcsolata volt és az ő részéről sajnos sokszor visszaütött,soha nem nézett vele szembe.Egy inteligens nőről van szó,aki magas pozicióban dolgozik.Minden kapcsolatban vannak problémák de összeségében a miénk gyönyörű volt.Mindent megkapott tőlem,a törődést,szeretetet,odaadást.Másfél év után közölte,hogy nem tudja mi van vele de nem érzi a szerelmet,de próbálkozzunk biztos csak a sok tennivaló.Sajnos ezt a kijelentést a tettei is követték,már kevésbé tett a kapcsolatért,csak az"én" lett a fontos.Szerettem,nem tudtam elhagyni de befordultam és depresszióval kezelnek a mai napig.Elhagyott mert már nem boldog velem,de ne okoljam magam.Egy héttel a szakítás után megkért,hogy találkozzunk.Nem tudta abbahagyni a sírást mert hogy én nem ezt érdemeltem volna.Nem akart békülni de mégis húzott vissza igy jött még egy hónap kimondatlanul de együtt.Majd totál kifordult önmagából,megkért hogy hagyjam békén,összejött egy fiúval majd közölte hogy otthagyta mert nem mozdult meg benne semmi.Buli,buli hátán,soha nem ivott ennyit és nem viselkedett igy.Konkrétumokat nem mond hogy miért hibáztat de azt hangoztatja hogy nem változok és majd ad esélyt ennek az egésznek ha eljön az ideje.Nem hajlandó velem találkozni,rámnézni se.Csak egy méltó lezárást kértem szemtő szembe,hogy nézzen a szemembe.Azt mondta,hogy tudja hogy megérdemelném de most nem mert ő boldog és jelenleg összejött azzal a fiuval aki pár hónapja se mozgatott meg benne semmit.Aztán részegen nekem írkál,hogy mennyire lenne velem,majd közli hogy csak részeg volt,semmi jelentősége nincs.Egy hónapja semmit se beszéltünk kivéve amikor jön az ilyen részeges üzenet és a másnapi örjöngés,hogy hagyjam.Miért viselkedik így egy nő aki azelőtt kiegyensúlyozott stabil életet élt?Úgy viselkedik mintha én hagytam volna el,pedig az ő döntése volt.Próbáltam is békülni,követtem el hibákat amiért vállaltam a felelőséget.És miért jön a jövővel ha egy méltó lezárásra nem képes.Mire van szüksége egyáltalán egy nőnek? Ő 25éves én 29


2015. okt. 5. 14:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Miket hibáztál?

Én ebből azt szűröm le, hogy még mindig "én"-központú a kislány, ha éppen olyanja van, akkor zrikál, ha meg kijózanodott akkor elküld téged a fenébe.


Velem ezt egyszer csinálná meg, legközelebbi alkalommal nagyon elküldeném a büdös fenébe.

2015. okt. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hibáztam abban,hogy túl közel engedtem,hogy magam fölé emeltem,nekem ő volt a minden és ezt meg is kaptam,hogy mindig mindent érte teszek és semmit se magamért.Volt féltékenység,miután megcsalt a volt párjával,de azt átrágtuk. a féltékenységem épp arra a fiúra irányult akivel most van.(nem véletlen nem fogalmazom úgy hogy férfi)A gyerek egy évig próbálkozott és a volt párom még a szakításunk után is azt mondta,nem tud úgy nézni rá mint férfira mert még kisfiú,erre összejön vele.De alapjába véve nem bántottam soha,viták voltak mert karrierista.Hibák leginkább a depresszió után voltak mert én nem láttam be hogy bajom van.Vele foglalkoztam de semmi más nem mozgatott meg.Csak én nevezem hibának,hogy nem tudtam önző lenni
2015. okt. 5. 15:01
 3/6 anonim ***** válasza:
Felejtsd szépen el ezt a lányt és keress olyat,aki megérdemel.
2015. okt. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az nem hiba, ha nem vagy önző. Az viszont hiba ha állandóan csak a másik kegyeit keresed.

Attól hogy saját magadat is bevonod az egyenletbe, saját magaddal is(!) törődsz, az sosem önzőség, az úgy természetes.

Feltettél egy költői kérdést, de igazából nekem az tűnik ki, hogy belefutottál egy önző és gyerekes kislányba.

Ettől még lehet, egy érettebb nő később meg fogja becsülni a fáradozásaidat, de papucsnak nem kell lenni valóban mert az már visszatetsző.

2015. okt. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ennek a nőnek konkrétan két nagy pofon kéne. Felejtsd el.
2015. okt. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az életre bízom a kompenzálást minden területen.Köszönöm a segítő válaszokat
2015. okt. 6. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!