Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A fiúknak mennyi időre van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúknak mennyi időre van szükségük szakítás után?

Figyelt kérdés

Tudom, ez nem nemenként, hanem egyénenként eltérő. Ezért inkább konkrét példákat szeretnék kérni, hogy nektek/ismerőseiteknek, akárkinek, mennyi idő kellett a szakítás után, míg újra komolyan tudta gondolni egy lánnyal? A hangsúly a KOMOLYan van!

Van egy srác, akivel egyértelmű a szimpátia és a vonzalom köztünk,de most ért véget kb. 1,5 hete a 2 éves kapcsolata, és mindenki azt mondja, hogy ne számítsak semmire, mert még friss a dolog. Kinek mennyi ideig tartott ez a gyász időszak?



2015. okt. 12. 17:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem elég 1 hét is ha kedveljük egymást egy lánnyal. Legalább elfelejtem a másikat
2015. okt. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az exemnek elég volt pár óra. Ennyit ért neki 4 év...
2015. okt. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Másfél perc.


És nem, nem azért mert ennyit jelent a négy év, hanem ha vége van akkor vége van. Teljesen felesleges nyafogni meg picsogni az ex után.


Kutyaharapást szőrével.

2015. okt. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Én megjártam már ezzel a dologgal egyszer. Szerintem szakítás után pár órával, vagy pár nappal képtelenség új kapcsolatot kezdeni, mert attól hogy valaki szakít, nem gondolom azt, hogy abban a minutumban az összes érzelme rögtön elmúlik a volt párja iránt. Vagy ha így van, sosem szerette igazán az illetőt. Szóval szerintem csak óvatosan! Szerintem a gyász időszak minimum pár hónapig eltart. S ez nem is baj. Ugyanúgy ahogy az érzelmek is idővel keletkeznek, idővel múlnak csak el.
2015. okt. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!