Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A barátom szakított velem és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom szakított velem és nagyon megalázott?

Figyelt kérdés
Szakított velem és nagyon nagyon bunkó volt,olyanokat mondott amivel nagyon sok határt átlépett ráadásul telefonban 2 év utàn. Semmi rosszat nem tettem pont ellenkezőleg,nagyon szerettem. Borzasztóan fáj. Sose fog bocsánatot kérni a gonoszságaiért? Nincs lelkiismerete? Hogy tegyem magam túl ezen?
2015. aug. 3. 20:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%
Szerinted mégis miért csinálhatta ezt? Valami oka csak volt.
2015. aug. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt megtette, nincs miért sajnáld.
2015. aug. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Semmit nem tettem egyszerűen egyik napról a másikra flgma és gonosz lett. Állítólag nem szeret de ezt mástól tudtam meg nekem nem hajlandó elmondani a szemembe. Egy ideig hívtam hogy most mi van de nem érdekelte és két napja nem is keres ha én nem keresem
2015. aug. 3. 20:18
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Itt egy fejezet biztos kimaradt.
2015. aug. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
29%
vagy volt nyomós oka, vagy nem volt és miel okot nem talált szakításra így íj módon szakított.
2015. aug. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
80%
Kb. 2 év után ér véget a szerelem. Tele van ez a kategória olyan kérdésekkel, hogy 2 év után szakítottunk... A barátod eddig is bunkó volt, csak veled nem, mert szerelmes volt. Biztos vagyok benne, hogy ha figyeltél volna, akkor észreveszed, hogy másokkal eddig is tróger módon viselkedett.
2015. aug. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Azért kellett legyen előjele, hogy a másik fél részéről egy ideje hanyatlik a dolog.
2015. aug. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
ok nélkül senkit se aláznak meg! tipikus nő vagy aki játsza itt az áldozati bárányt!
2015. aug. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 LazyJones ***** válasza:
100%

One Man:


Miért lenne áldozati bárány? Első exem négy év után rakott ki egy mozzanat nélkül, azzal, hogy csá, már nem kellesz. Az ok pedig egyszerű volt, talált magának egy másik pasit. Primitív népek hajlamosak rá, hogy ha nem találnak okot, akkor kreálnak valamit, ami lehetőleg ellenőrizhetetlen, alattomos, és megtámadhatatlan. Könnyebb, mint szembenézni a ténnyel, hogy szar alak.


Kérdező: csinálj egy snittet. Vége, elmúlt, és ha ilyeneket volt képes a fejedhez vágni, akkor meg sem érdemli, hogy sírj utána. Nyilván nem megy egyik napról a másikra, de idővel könnyebb lesz. Főleg, ha találsz valaki olyat majd, aki mellett jól érzed magad, megbecsül, és nem hagy magadra. Sz@r dolog, de sajna ez az élet rendje.

2015. aug. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
1%
Lehet, hogy kegyetlennek fogok tűnni, de nem tudok empátiát érezni az irányodba. A férfiak ezt heti rendszerességgel átélik. Ha te valaha megaláztál egy férfit, most legalább tudod, hogy mit érzett.
2015. aug. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!