Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Még mindig nem tudom elfelejte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még mindig nem tudom elfelejteni a volt páromat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már lassan fél éve, hogy nem alkotunk egy párt de még mindig naponta gondolok rá, gyakran álmodok is vele és olykor úgy érzem hiányzik. Én szakítottam, én akartam továbblépni és ezért nem értem a reakciómt még ennyi idő után is... Nagyon szeretnék ezen változtatni és nem csak az eszemmel hanem a szívemmel is elegedni végre őt... Előre is köszönöm a válaszokat. 25/L
2015. okt. 13. 10:24
 1/3 anonim ***** válasza:

miért lett vége?


22F

2015. okt. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem lesz egyszerű, mert mindenkit hozzá fogsz hasonlítani - sőt, kicsit nosztalgikusan akár még idealizálhatod is, hogy még nehezebb legyen saját magadnak. (tapasztalat)

Szerintem erre csak az a megoldás, ha keresel valaki mást és majd felülíródnak az emlékek.

Vagy visszamégy hozzá, bár gondolom oka volt annak a szakításnak.

2015. okt. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia!én egy 26 éves fiú vagyok és ahogyan a kérdésedet olvastam hirtelen azt hittem hogy az én ex barátnöm irta.minden stimmel.kivéve hogy ö engem nem fél éve hanem csak 1 hete ''dobott''ö is olyasmit érezhet talán mint te.(elmondása szerint)ha megkérnélek leírnád hogy miért lett vége?és a fiú hogy viselte?viseli?tudom hogy ez a te posztod,te kérdésed,és ha leírnád a kérdéseimre a választ leírnám a véleményemet a te volt kapcsolatodról is ha érdekel persze.
2015. okt. 14. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!