Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek a pénz vagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a pénz vagy a szerelem a fontosabb?

Figyelt kérdés
Barátnőm 6 évi együttélés után chatel,ismerkedik egy pénzes férfival.Megtudtam,kiadtam az utját.Persze totál bánt a dolog,de mondtam ,menjen hozzá akkor...Ráadásul azt mondja,nem is tetszik neki az ember.Elsősorban nők válaszait várnám,hogy ők meddig tudnának együtt lenni olyan férfival,aki pénzes de mint férfi nem tetszik!?
2015. okt. 17. 13:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hmm, pedig ha igazán szeretne ki is hsználhattátok volna a pénzes pasit együtt.
2015. okt. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
15%
Pénz nélkül nincs szerelem....szóval mindkettő fontos
2015. okt. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ideig óráig de egy idő után vagy beleszeretnék: vagyis megváltoznának az érzelmeim felé vagy elmennék.

Persze a pénz a ruhák a drága autó egy bizonyos idő után nem ad olyan örömöt inkább megszokássá válik. De később amikor visszatér a valóságban a lány és nem tud új ruhákat venni és át kell szállnia a BKVra akkor elgondolkodik mivel is volt jobb régen a Mercedesel a segge alatt. De relatív kinek mi a fontos. Hány éves az exed ill. a pasi?

2015. okt. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nálam szerelem nélkül nem működik kapcsolat, tehát semeddig nem tudnék olyannal lenni akibe nem vagyok szerelemes. Viszont a pénz hiánya sajnos tönkre tehet kapcsolatokat, bár ez inkább már házasság alatt szokott bekövetkezni, amikor gyerek is van már, és nincs pénz soha semmire és hirtelen kiderül, hogy bizony nem lehet folytatni a régebbi életstílust. Ezt nem mindenki reagálja le jól.
2015. okt. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%
Ahogy az egyik drága egyetemi tanár NŐm mondja:"No money ,no love.....úgyhogy tanuljanak uraim,hogy legyen jó munkahely és sok pénz..."
2015. okt. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Én 34,ő 29 éves.
2015. okt. 17. 13:42
 7/11 A kérdező kommentje:
Ja és havi 180-220 között van a havi fizum(attól függ mennyi hétvégét vállalok)Ő nem dolgozik...
2015. okt. 17. 13:44
 8/11 anonim ***** válasza:

Nettó? Basszus, akkor te hozzám képest gazdag kategória vagy, pedig van diplomám, nyelvvizsgám, és lassan negyven felé járok...

Nem, semmiképp nem hagynék el valakit a pénz miatt. A kérdés: biztos hogy ő a pénz miatt lépett? Vagy csak te gondolod?

2015. okt. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem hiszem,hogy szerelmes volt beléd.Nem lehet,hogy csak te fogod a dolgot a pénzre és a nőd csak el volt hanyagolva melletted? Amúgy jól tetted,hogy kiadtad az útját.
2015. okt. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Basszus te tartod el és leakar lépni? Mit dolgozol? Szerintem nem fogsz sokat veszíteni vele de talan ő is a nagyon gazdag élet után ahitozik..
2015. okt. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!