Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szánalmas, de 3 éve nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szánalmas, de 3 éve nem felejtem őt. Mit tegyek? Első komoly kapcsolat volt.27/N

Figyelt kérdés
Igen, próbálok nyitni, vannak barátaim, hobbim, munkám, jó életem volt/van, mégis miden nap eszembe jut. Ő szakított.

2015. okt. 20. 00:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Mennyi ideig voltatok együtt? Amúgy sajnálom, de az alkérésedet olvasva neked arany életed van.
2015. okt. 20. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
86%
Velem öt év van ugyanígy. Három évig nem tudtam senki másra sem gondolni, a negyedik évben egy kicsit jobb lett, most meg egy éve már rájöttem, hogy léteznek más nők is a világon. Persze még mindig csak ott tartok, hogy jó lenne, de egyelőre még nem megy. Mondjuk én férfi vagyok, azoknál általában tovább tart a szenvedés...
2015. okt. 20. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Másfél év. Igen, mindenem megvan, de ez megkeseríti az életemet.
2015. okt. 20. 01:01
 4/17 anonim ***** válasza:
Gondolom elfoglalt vagy egész nap. Ha nem, akkor kezdj bele valami olyan dologba, amiben sikeredet érzed, pl egy új hobbi. Az által új embereket is megismerhetsz, de fontos, hogy ne otthon netes hobbit csinálj, hanem menj emberek közé, és ott likeoljátok egymást, ne a facebookon, mert az egy tré. :D Menj el túrázni hétvégente barátokkal, hogy esélyt se adj kattogni ezeken a negatív érzéseken.
2015. okt. 20. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
#2: sajnálom, sok sikert neked is a felejtéshez! Esetleg valami tipp, hogy hogy lett könnyebb?
2015. okt. 20. 01:03
 6/17 anonim ***** válasza:
na, feküdj le velem, azt tuti elfelejted.
2015. okt. 20. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Sarki fény: Köszi, de ezért írtam az alkérdést is. Van sok hobbim, sportolok rendszeresen, a munka miatt néha utazok is, sok új ember vesz körül, nem csak neten ismerkedem, hétvégente általában szórakozni megyek vagy a barátaimmal vagy a kollégáimmal. Ott meg az uszodában is sok új ember vesz körül, ezzel nincs is bajom, de valamiért így sem sikerült túllendülnöm rajta.
2015. okt. 20. 01:07
 8/17 anonim ***** válasza:
Akkor menj el egy jó pszichodráma szakkörre. **t ismered??

** A védjegy jogtulajdonosa nem járult hozzá a szó használatához.
2015. okt. 20. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
Első komoly kapcsolat vége megviseli az embert. Még 10-15 év és elfelejted.
2015. okt. 20. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nem ismerem, de a pszichodráma nem érné meg, mert fix időpontban van, és a munkám miatt nem tudnék mindig ott lenni. Pszichológuson vagy pszichiáteren gondolkodom, de nem érzem olyan súlyosnak a problémámat, hiszen ahogy az első fogalmazott tényleg "aranyéletem" van, ezen az egy problémán kívül. Lehet ez a szerelem? :S és csak várnom kellene hogy elmúljon?
2015. okt. 20. 01:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!