Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Férfi az ilyen? Normális ember?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi az ilyen? Normális ember?

Figyelt kérdés
Szakított velem.Mindemellett mindennek elhordott,úgy beszélt velem,mint soha senki eddig.Szenvedek a szakítás miatt,és miért jó neki,hogy így beszélt velem?Tiltott facebookon.Miért csinál úgy,mintha nem is lettem volna?

2015. okt. 22. 11:34
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket tőle kéne megkérdezni. Ismeretlenül még azt sem tudnám rá mondani, hogy nem normális. Nem tudjuk, mik történtek abban a kapcsolatban, miből lett elege.
2015. okt. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Azóta nőnek nem érzem magam.Borzasztó érzés.:(
2015. okt. 22. 11:35
 3/21 anonim ***** válasza:
Velem is csináltak ilyet. Reggel még így szeret meg úgy szeret, ölelget. Délután azt láttam, tiltva vagyok nála, eltűnt ennyi... egy gyáva sz.ar alaknak tartom, hogy ezt tette velem, pedig nem is bántottam őt sose. ő meg mindenfélével fenyegetett mikor megkérdeztem mi ez az egész. Felejtsd el... foglalkozz más dolgokkal, és keress valaki mást azonnal!
2015. okt. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Mindezt ok nélkül tette?Nem csaltad meg vagy ilyesmi?
2015. okt. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Nem csaltam meg.A tiltás azért lett,mert rákérdeztem néhány csajra,hogy honnan ismeri.Előtte is volt vitánk facebook miatt,mondtam neki,hogy töröljük magunkat,addig még meg nem nyugszunk.Inkább engem törölt.
2015. okt. 22. 11:56
 6/21 anonim ***** válasza:
81%

A facebook megkeseríti az emberek életét.Mindenki azt hiszi,hogy a barátja közben meg halálos ellenség.

Soha nem lesz profilom.

2015. okt. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
28%
Igen, férfi. Nem akar tőled semmit. Te nő vagy? Mikor fogod fel, hogy szakított veled?
2015. okt. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Nem mondtam olyat,hogy nem fogtam fel.Úgy érzem nem ilyen módon kellett volna,hogy közben mindennek elhordjon.
2015. okt. 22. 12:03
 9/21 anonim ***** válasza:
Vannak idióta emberek, inkább annak örülj hogy nem vagy ilyen olyan mberrel már együtt!
2015. okt. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Enegem okol mindenért.Olyan dolgok miatt is,amiket ő tett,és ezzel megbántott.Amikért eddig bocsánatot kért,most az én hibámnak rója fel.Azt mondta ne is számítsak rá,hogy bocsánatot fog kérni.Ha normálisan szakít velem,az is rossz,de így most elvette az önbizalmamat.
2015. okt. 22. 12:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!