Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Férfi az ilyen? Normális ember?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi az ilyen? Normális ember?

Figyelt kérdés
Szakított velem.Mindemellett mindennek elhordott,úgy beszélt velem,mint soha senki eddig.Szenvedek a szakítás miatt,és miért jó neki,hogy így beszélt velem?Tiltott facebookon.Miért csinál úgy,mintha nem is lettem volna?

2015. okt. 22. 11:34
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Nálam is volt ilyen , úgy állította be én voltam a hibás a dolgokban, én idéztem elő a dolgok bekövetkeztét. Erre csak azt tudom mondani ,nem tartanak senki fejéhez pisztolyt.

Önbizalom lerombolás nálunk mivel én mondtam neki hogy szakítsunk: Nehogy azt higgyem majd én kellek akár egy nőnek is mert kibírhatatlan vagyok. Na mondom pfff....de nem érdekel amúgy ráhagytam , nem fogok miatta befordulni. Csak amiatt esik rosszúl mert én póbáltam kompromisszumokat kötni, ő pedig nem, és még ő hibáztat engem.

Szóval ne fordulj be az ilyen gusztustalan emberek miatt, van egy pár belőlük!

2015. okt. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Biztos úgy gondolja, hogy így könnyebb lesz lezárni a kapcsolatotokat. Van benne valami.
2015. okt. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Rám azt mondta,hogy elviselhetetlen vagyok.Olyan jelzőkkel illetett,hogy nem értem miért volt velem,ha valójában ilyeneket gondolt rólam.Vagy ahogyan az utolsó írja,hogy így könnyebb neki?
2015. okt. 22. 16:41
 14/21 anonim ***** válasza:
Valószinűleg azért mond el téged mindennek , mert nem képes a saját hibáit beismerni, valamint okot keres arra hogy szakítson...
2015. okt. 23. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Nem a facebook ölte meg a kapcsolatotokat,

hanem a te féltékenykedésed, kedves kérdező.


Nem kellett volna megmérgezni a kapcsolatodat ezzel.

A következő kapcsolatodban tanulj ebből, és ne kérdezgess nőkről, hanem vagy bízz meg a párodban, vagy ha nem bízol benne, szakíts vele. Ennyi.

2015. okt. 23. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó!A facebook is közrejátszott.Ő féltékenységre adott okot facebookon is és máshol is.Maradjunk ennyiben.
2015. okt. 23. 10:57
 17/21 anonim ***** válasza:

Vagy megbízol benne, és szereted,

vagy szakítasz vele,

vagy ő szakít veled.


Maradjunk ennyiben.

2015. okt. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
A bizalmamat eljátszotta nem egyszer,és nem tett érte,hogy ez változzon.Nekem kellett volna változnom.Szerinte.
2015. okt. 24. 12:04
 19/21 anonim ***** válasza:

Hát bizony.


Ez azért is biztos,

mert ha megváltozol,

akkor szakítasz vele ilyen kihágások esetén.

Ezt nevezik tartásnak.


De most - mivel ő keltett bűntudatot benned -

vagy tényleg érzed te is, hogy neki van igaza,

vagy csak kisebbségi komplexusos nő vagy,

és nem tudod objektíven felfogni,

hogy nem őt szánta neked a sors.

Félsz attól, hogy nem találsz párt,

ha már ezt a rossz pasit is megsiratod...

Nem mertél szakítani.


Nem tudom hány éves vagy,

de lehet hogy még nem éltél meg eleget.

2015. okt. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Ezt nevezik szeretetnek,hogy szerettem.Nem félek attól,hogy nem találnék párt.Nem vagyok komplexusos.Neki is igaza van,de nem ebben a dologban.
2015. okt. 24. 14:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!