Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy tegyem magam túl az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cséember kérdése:

Hogy tegyem magam túl az exemen? 24/F

Figyelt kérdés
4hónapja szakítottunk 2 éves kapcsolat volt... minden nap 12-14 órákat látom mert egy helyen melózunk...nagyon szerelmes vagyok még mindig... ő is szeret de már túl lépett és próbáltam vissza szerezni de aztmondja neki most jó így és nem tudja kellek e neki...legyen bármi is a jövőben szeretnék túl lépni..észre vettem hogy taktikázik, tesztel.. néha mutatja jelét h szeret néha nem.. és van h húzza az agyam.. én hibáztam a kapcsolatban.. segítsetek mit tegyek?? a melót nem hagyom ott mert jó hely..

2015. okt. 25. 16:49
 1/3 anonim ***** válasza:
A hiba mi volt?,mert ha megcsalás akor érthető hogy vacilál rajta adjon e új esélyt.
2015. okt. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem megcsalás hanem szavakkal nagyon megbántottam.. és féltékenykedtem sokat és ugye balhéztam jelenetek stb.. de már megváltoztam e téren az idő elteltével
2015. okt. 25. 16:56
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha még mindig szereted adj neki időt.

Próbáld kerülni azt hogy tesztelhessen,hiszen nem vagy a kutyája hogy játszon veled.

Ha szeretne akkor leülnétek és megbeszélitek.

Ha nála tényleg nincs vissza út,akkor dolgozd fel,és engedd el.

Nem kell ostorozd magad,ezt vedd akkor tanításnak.

Nem szeretik a csajok a tutyi mutyi pasikat de az olyat sem aki te voltál. Hiszen féltékeny az ember ha szeret valakit de azért balhézni meg szóval bántani undorító dolog. Tudod egy szónak nagy súlya van. Jobban lehet fájdalmat okozni szavakkal mint veréssel. Ezt tanuld meg,és gondolkozz mielőtt bárkit bántasz szóval vagy tettel. Ez nem menő egy nő szemében sem. Fiatal vagy még jöhet másik nagy szerelem. 35/N

2015. okt. 29. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!