Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitsak vagy ne? Valaki adna tanacsot?

Figyelt kérdés

Azert fordultam ide,mert hallottam,hogy itt vannak igazan segitokesz emberek akik tudnak tanacsot adni!!Parom es koztem nagyon jo volt a viszony!Sajnos ez mar a multe!Nagyon szeretem ot ehhez nem fer ketseg!Ellaposodtunk amirol persze enis tehetek!Egy kapcsolat ket emberen mulik!Annyit mondott,h mar nem erzi azt amit az elejen,de hogy meg szeret!Tenyleg nagyon jo eggyutt,ha eggyutt vagyunk semmi ilyenen nem jar az agyam!Akkor megbeszeltuk a dolgokat es tenyleg jobb lett azota!De ketsegeim vannak!Igaz,hogy ha a langolas elmul,attol meg lehet tartos egy kapcsolat??Ha ramnez,ha hozzam er,tudom,h szeret!Erezteti velem,de nem mondja!:(Igaz ha en mondom akkor ravagja,h enis!Nemakarom elveszteni ot,mert o eletem szerelme!Rendbe johetnek a dolgok koztunk?Van eselyunk??Nagyon szomoru vagyok!:(Kerlek bunko valaszt ne irjatok!!Elore is koszonom!

24(L) es 29(F)


2011. máj. 30. 17:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha felvetődik benned a szakítás, akkor régen rossz.
2011. máj. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Tudom,h ez igy nemjo!!En nemakarom ott hagyni,de nemtudom rendbe-e hozhassuk!Nagyon jo ember,nemtudok ra rosszat mondani!
2011. máj. 30. 17:18
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Az kevés, hogy jó ember. Ha már nem szereted, akkor nincs mellette helyed. Még fiatal vagy, gondolj bele, kibírnád-e mellette évtizedekig. Jobb időben lépni.
2011. máj. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
mióta vagytok együtt?
2011. máj. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Szeretem ot persze,ha csak belegondolok,h elveszithetem,siro rohamot kapok!!Letudnam vele elni az eletem es boldogan megtennem!!Koszonom a valaszt,en ennek is orulok amit irtal!!
2011. máj. 30. 17:23
 6/12 A kérdező kommentje:
Egy éve!
2011. máj. 30. 17:23
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
hát akkor kezditek megszokni egymást. de ha ettől függetlenül szereted, NE SZAKÍTS VELE!!! járjatok el olyna helyekre, ahol még nem voltatok, próbáljatok kki új dolgokat, stb.. :)
2011. máj. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Kedves utolso!

Ez nagyon jol esett!En tenyleg megilyedtem!Nagyon sokat csalodtam mar!Nem nemszakitok vele es bele adok apait anyait,hogy meg ennel is jobb legyen!Sajnos most kibillentem egy kicsit,mert neha szurkenek latok mindent!Remelem helyre jovunk!!Koszike!:)

2011. máj. 30. 17:38
 9/12 anonim ***** válasza:
Figyu... én két és fél éve vagyok együtt a párommal, másfél éve együtt is élünk... Igen vannak olyan napok, mikor azt érzem, hogy "ellaposodott" az egész, bár ezt a szót lehet mással is helyettesiteni. Ugy érzem, hogy egy bizonyos idő után természetes és egészséges ha már nem a rózsaszin felhőkön járkáltok, ilyenkor legalább józanul gondolkodtok. Ha szereted, bár már a kezdeti fellángolás elmúlt, abban semmi baj. Nem lángolhattok 5o évig... :) És ne szakits vele. Én is azt ajánlom, hogy néha éljetek át új dolgokat közösen, menjetek el bowlingozni, nyaralni vagy bárhova ami boldoggá tesz. És maga a tény, hogy ezt a kedveseddel élhetted át, erősiti a kapcsolatotokat... Minden jót kivánok!!!
2011. máj. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

17.46

Nagyon szepen koszonom!!Ezek a szavak nagyon sok erot adnak nekem!!Enis szeretnek gratulalni a kapcsolatotokhoz!!Nagyon sok boldogsagot!!Remelem nalunk is meglesz!:)

2011. máj. 30. 17:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!