Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon szeretem, de szakítanom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretem, de szakítanom kellett. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Több mint 2 éve vagyok együtt a barátommal. Volt fél év szünet is köztünk (ez nincs benne a 2 évben) mert kiderült hogy megcsalt többször is, még a kapcsolatunk elején. Több mint egy év után tudtam meg, és nagyon fáj, azóta próbálkozunk helyrehozni, de nagyon sokszor jönnek rám rohamok és szakítok, aztán újra megpróbáljuk. Teljesen kiszámíthatatlan vagyok, ő nagyon szeretne segíteni nekem, de nagyon sokszor érzem hogy nem megy, nem hiszek el neki semmit, és a képet sem tudom kiverni a fejemből. Ismerem is a lányokat akikkel megcsalt. Újra kisebbségi komplexust érzek, csúnyának gondolom magam, amíg nem voltunk együtt addig nem volt ez.

Nagyon szeretjük egymást, ez most ne is legyen kérdés, mert tudom hogy így van!

Van arra esély hogy valaha megváltozik ez bennem? Volt már olyan időszak hogy sokáig úgy éreztem minden rendben. Már majdnem egy éve próbálkozunk.

Félek az egésztől, attól hogy ha még egyszer valami történik nem élem túl, nem tehetem ezt magammal. "Kockáztassak"? Azon gondolkodom ha egyszer vége lesz köztünk, az mikor lesz, miért, és ki/mi miatt. Talán ezért vetek véget mindig az egésznek hogy elkerüljem ezeket a sérüléseket.(?)

Van esély? Megéri próbálkozni? Szerintem nagyon ritka ha két ember ennyire tudja egymást kölcsönösen szeretni.

Most megint szakítottunk, nagyon fáj, egyáltalán nem jobb semmi. A válaszok nagyban fognak befolyásolni, hisz nem tudom mit tegyek.

Én 20 vagyok, Ő 22.

Köszönöm a válaszokat, Fanni.


2014. febr. 26. 12:33
 1/8 anonim ***** válasza:

nem szeret, hiszen megcsalt. pont amikor a legnagyobb a szerelem


majd jobb lesz nélküle

2014. febr. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%

Erre szoktam mondani, hogy vagy bocsáss meg, de akkor bocsáss is meg, vagy ne, és akkor váljanak el az útjaitok.

Elég komoly szenvedés nektek ez a kapcsolat, ez a se veled se nélküled variáció inkább szokott a "megszokásos ragaszkodás"ból táplálkozni, mint a szerelemből. Nos a szeret megbocsájtó. Nem közhely.

Rendszerint te szakitasz, ő pedig mintegy "jogos bűntetés" elfogadja, "vezekel".

Ez nem párkapcsolat! Ő kezdte, de te fejezed be a szétdúlását. Menthető lenne, menteni is próbáljátok, és látom az egyértelmű törekvést, de ha nem megy, akkor nem megy! Mindig azt szoktam mondani, hogy nem egyből asztalt foritunk, hanem kötelező megpróbálni helyrehozni ami elromlott, és ezen is túl vagytok.

És azt az "eretnek" gondolatot is megismétlem (a fejekben nem igy él, ettől még ez a helyzet), hogy a kapcsolatot nem

az rúgja fel totál aki hibázik (ő csak okot ad rá), hanem az, aki felboritja az asztalt.

És nagyon fontos kérdés az, hogy megváltozott e az ő hozzáállása. A kapcsolatotok elején félrelépett. (ez mondjuk pontositásra szorul, mert olvastunk már olyat, hogy a "kapcsolatunk elején" valakinek azt jelentette, hogy cseteltek az FB-n) De most is ezt teszi? Elég könnyen meglehet, hogy megjött az esze.

Az a helyzet, hogy csak pár támpontot tudok neked adni, a dolog mostm rá totálisan rajtad múlik. Meg tudsz e bocsájtani, és akkor bocsáss is meg, és lapozzatok, zárjátok le a kérdéskört egyszer és mindenkorra(!), vagy ne kinozzátok egymást feleslegesen! Az ok az ő sara, de ami most történik vastagon a tiéd. Ülj le, rúgj be, menj el egy hétre szabira vidékre,stb... és legközelebb úgy hivd fel, és úgy beszélj vele, hogy már döntöttél, és az a döntés a végleges legyen. Ismétlem: ha megbocsájtottál többé ez ne is legyen téma köztetek!

2014. febr. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
12%

"Nagyon szeretem, de szakítanom kellett.

Mit tegyek?"


Főzz nekem pálinkát!

2014. febr. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Egész vicces vagy.
2014. febr. 26. 12:59
 5/8 anonim ***** válasza:
Én nem tudnék úgy együtt lenni valakivel, hogy tudom hogy megcsalt. Hiszen ha egyszer megtette máskor is megteheti/megteszi. Az hogy egy éve próbáljátok feléleszteni a kapcsolatot az jó, de sose lesz már a régi. De végig kell gondolnod hogy lesz jó neked, az hogy most rossz mert szakítottatok az egy dolog. Szerintem gondold át megéri e neked ez az egész, mert hiába szereted ha nem érzed magad jól a kapcsolatban, és a saját bőrödben sem.
2014. febr. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Még jó hogy dobd, ki hisz megcsalt. Lehet szeret, de nem tisztel és ha szemedbe tud így nézni akkor féreg!!!


20/F

2014. febr. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Srácként azt mondanám neked hogy ha szeretek valakit, akkor akármennyire is nagy a kísértés, akkor sem csalom meg. Elég ha csak belegondolok hogy nekem milyen érzés lenne fordított helyzetben. Sajnos Te pontosan tudod hogy milyen. Ha ilyen a barátod, elmondhatja neked a világ összes nyelvén hogy mennyire szeret, de kérdem mi a garancia hogy csal meg újra ha már többször is megtette. Az írásod alapján az jött le hogy tönkre fogsz menni ebbe a kapcsolatba. Kár 20 évesen egy rossz kapcsolatra pazarolni az időt, mikor lehetnél boldog is valaki mással.

Én a helyedben lezárnám ezt az egészet. Én nem akarom befolyásolni a döntésed kedves Fanni, de szerintem jobb lesz neked nélküle.

25/F

2014. febr. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
57%
Senkiházi dobdki a f'szba
2014. febr. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!