Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás utáni fájdalmas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás utáni fájdalmas időszak, mi a tapasztalatotok? :/

Figyelt kérdés
Eddigi életem legkomolyabb,leghosszabb kapcsolatának lett vége,1 hónapja, 3évnek. Vele éltem/laktam,mindenemként tekintettem rá, ha tehetném örökké ölelném...A fájdalom nem múlik, a hiánya erősödik... most viszont nagyon padlót fogtam, borzalmasul fáj belül, szinte leírhatatlan...nem találom a boldogságot nélküle, ő jelentette számomra az életet.Ti hogyan éltétek meg a szakítást, és mi a tapasztalatotok? hogyan könnyebb túlélni a fájdalmas hiányt??:/ Köszi előre is a korrekt válaszokat! 20/L
2015. nov. 24. 13:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Sok pia, sok gyógykúrás ...

(15 éves kapcsolat volt :-P)

2015. nov. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Húha, ez elég hardcore, azért köszi:D
2015. nov. 24. 13:17
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen pia!!!! Es ne legyél egyedül. Járj el otthonról kösd le magad valamivel
2015. nov. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egyébként megtanultam úgy tekinteni minden lezárásra, szakításra, hogy igazából azzal lehetőséget kapok valami újra, valami új élményre, valami jobb megtalálásának az esélyére. (persze a pia és a szex nem maradhat el ;-) )

De 20 éves vagy, drágám, most kezdődik számodra, amiért érdemes élni ;-) ... #1-es voltam ...

2015. nov. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen :)

Sulizok és dolgozok, úgyhogy az ivászat része ritka, de mindenképpen azon vagyok hogy ne agyaljak a dolgokon annyit, köszi szépen a válaszokat!!:)

2015. nov. 24. 13:28
 6/7 anonim ***** válasza:
Bőgj amennyit csak tudsz, sokat segít! Ismerkedni és minél hamarabb pasizni. Nem komolyan, csak ismerkedj beszélgess és flörtölj, sokat javít az önbizalmadon ha rájössz mennyi férfinak tetszel, és az előzőt is kisebbnek látod majd!
2015. nov. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolsó komment, köszönöm szépen a választ.
2016. febr. 8. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!