Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tegyek hogy fel tudjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy fel tudjam ezt dolgozni magamban?

Figyelt kérdés

1 évig voltam a pasival, majd szakítottam vele.

Szerettem, de nem volt jó a kapcsolatunk. Eleinte még azt mondom oké volt, de azt éreztem hogy nem vagyok elég jó neki, nem érdeklem, nem foglalkozott velem.

Az önbizalmam a 0-ra esett, és még 1 hónap elteltével is így érzem magam.

Utólag visszagondolva, csak használt, kihasználta az érzéseimet, manipulált, és hogy miattam nem működött, ... annak ellenére hogy én minden tőlem telhetőt megtettem.

Csak egy játékszernek éreztem magam, ... talán mert az is voltam.

Már nem kellene a pasi, de olyan csalódottságot, fájdalmat, érzek. Ő meg mintha semmit nem jelentett volna neki ez az egész, mosolyogva-önelégülten bejön a melóhelyemre. NAgyon rossz látni!

Mit javasoltok?


28/n


2015. nov. 26. 09:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez akkor fog elmúlni ha egy másik férfi számodra hihetően az sugallja neked,hogy igenis értékes vagy.

Vannak akik önállóan is fel tudják dolgozni,de úgy néz ki,hogy te nem ilyen nő vagy.Szükséged van arra,hogy egy férfitől halld,hogy értékes vagy.

Nem kell,hogy kapcsolat legyen csak bíznod kell ebben a férfiban.

2015. nov. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ne köszönj neki,vágj el vele minden szálat!


Vagy gyorsan felszedsz valakit,aki feledteti veled a gondokat, vagy pedig szépen újraépíted önmagad.



Az, hogy egy pasinak nem kellettél,sajnos előfordul.Önbizalmad 0-ra tette,ez is előfordul. De ha bármit is akarsz,menned kell tovább.


Meg kell annyira erősítened saját magad, hogy bármilyen reakciót is kapj egy pasitól,az önbizalmad ne legyen nulla,ne tőlük függjön az,hogy te miként látod önmagad.Vili?

2015. nov. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Single39 ***** válasza:
Ne aggódj, tól leszel rajta. Az idő megoldja de Te segíthetsz is! Ahogy az előző két válaszadó azt már szépen leírta. Sztem aki így érez, ahogy te, az már nem lehet értéktelen....
2015. nov. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szedd össze magad. Butaság volt a kapcsolatban maradni mikor láttad, hogy nem jó de ez már a múlt. Csípd ki magad és mosolyogj sokat. Ha legközelebb bemegy a munkahelyedre had kaparja a falat kínjában!
2015. nov. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagy dolgokat tanultál. Örülj ennek. Legközelebb nem lesz ilyen. E sok új tapasztalat szerzése miatt legyél boldog és legyél nyitott megint. Miért foglalkozól múltal negatív oldalról?
2015. nov. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!