Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan rakjam helyre magamban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan rakjam helyre magamban a dolgot, hogy végre lezárhassam magamban a szakítást?

Figyelt kérdés

Összejöttem a pasival, mint mindig olyan szépen indult.Majd azt vettem észre, hogy olyannyira nem érdeklem.

Persze addigra már volt érzelem a részemről.

Hetente talán 1x találkoztunk (többször is tudtunk volna), de minden nap felhívott.

Nem tettem szóvá a sérelmeimet, , ... nem voltam elég erős hogy akkor lezárjam.

Már tudtam, hogy nem vagyok más mint unaloműző, pótlék,olykor mint barát, nem akar Ő többet. (olyan barátság extrákkal :/ )Aranyos, kedves volt, csak épp sz@rt a fejemre, nem érdekeltem.

És hogy addig fog ez menni, amíg én meg nem unom.

Nagyon rosszul éreztem magam már ebben a viszonyban.

És ami irtóra fáj, hogy tudta hogy vannak érzéseim és én hülye midig ott voltam mellette. Csalódtam benne, hogy így félre ismertem :/


És végre megtettem. Nem mondtam én neki semmi egyebet, csak hogy nekem ez már nem megy.

Már azt sem hittem el, hogy szeret, fontos vagyok neki.

Persze, jó voltam neki így ahogy voltam.

Aztán feldobtam a labdát, hogy nekem ez így kevés. Tudtam hogy hátrálni fog és nem tesz ellene.


Próbálok arra gondolni, hogy kevés volt nekem, nem ezt érdemlem, nem vett komolyan, és ezért szakítottam.

Vhol így van, csak ne lenne az a nyamvadt érzelem.


Jah és tök jó, minden nap bejön a melóhelyemre és úgy tesz mintha mi sem történt volna.


2015. okt. 22. 08:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem is volt barátság extrákkal, ami se nem volt barátság, se nem extra, csak reméltem, hogy belém szeret (én naiv).


Ő vetett végett neki, mert lett barátnője. Nekem ez segített úgymond látni a valódi énjét, és azt, hogy mennyire arrogáns, hiú fac.


Lehet csak túl idealizálod, de a valóság kiábrándító.

2015. okt. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Túl leszel rajta,ne aggódj.Én is így voltam,azt leszámítva, hogy én sokkal több időt cs*sztem el egy ilyen emberre,mint te(évekre gondolok). Nem tudtam rajta túl lenni,mert mindig voltak köztünk "szünetek", végül úgy tudtam lezárni, hogy rázúdítottam bunkó stílusban,amit igazán gondoltam. Írtad, hogy te nem tetted szóvá a sérelmeid! Én sem tettem,csak tűrtem, mert a legjobbnak akartam mindig mutatni magam. Na aztán mikor már 100% biztos voltam abban, hogy ennek nincs jövője, megmondtam a magamét. És egyből le tudtam zárni!


Azóta már ismerkedem újra,egyszerűen jobban vagyok végre sok-sok idő után.


Kívánom neked is, hogy le tudd zárni valahogy és mindig csak előre nézz.

2015. okt. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!