Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nektek megengedtek 19 evesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek megengedtek 19 evesen h nalatok aludjon a pasitok?

Figyelt kérdés
3 honapja járunk már, a szuleimnek nagyon szimpatikus a baratom. eddig nem aludt még nalam a baratom csak nagyon kiveteles helyzetekbe akkor viszont kiverte apum a dilit. ez kb 17-18 eves koromba volt. esetleg valami tipp vagy tanacs? foleg olyanok véleményét varom akiknek konzervativabb szulei vannak

2015. dec. 1. 19:33
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem engedték. Nem is úgy neveltek.

Az már más kérdés, hogy mára már szívesen alszom a barátommal. De már 25 vagyok.

2015. dec. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem. Elegem lett, úgyhogy inkább összeköltöztem vele. Szintén 19 voltam, és lány
2015. dec. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem engedték. De nem is kértem engedélyt. Azt sem tudták, hogy kivel járok (vagy hogy járok valakivel). Viszont én rengetegszer aludtam nála. Mondjuk heti 4-5 éjszakát.
2015. dec. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Felnőtt nő vagy 19 évesen :-P Még ha náluk is laksz, a magánélethez jogod van és ha szeretnek, akkor be kell látniuk, hogy már nem kislány vagy ...
2015. dec. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Amint 18 éves lettem, engedték szüleim. Bár akkor már egyetemista voltam, és csak hétvégén voltam otthon, de akkor jött velem párom is.
2015. dec. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Sőt,minden nap más nőt hozok haza.;)

Bár én fiú vagyok,nem ugyanaz.

2015. dec. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

3#

Nem engedték,hogy nálad aludjon de az nem tünt fel nekik ,hogy szinte otthon sem alszol???

:)

Fura szüleid lehetnek...

2015. dec. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#7

hivatalosan a kollégiumban voltam.

2015. dec. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Fish1 ***** válasza:

Igen, meg.

Miért nem kérdezed meg a szüleidet újra? Ha nemet mondanak, beszélgetnék erről velük. Pl. hogy mi gondjuk lenne ezzel.

2015. dec. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is 19 vagyok.Amióta betöltöttem a 18-at,egyedül az anyagi dolgokba szólhatnak bele,mivel még ők tartanak el.De a magánéletembe nem hagyom.És szerencsére már nem is akarnak,max tanácsot adnak.Mondd meg nekik,hogy felnőtt ember vagy,szerintem tök nevetséges,hogy még beleszólnak ebbe.
2015. dec. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!