Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Volt már valaki ilyen helyzetb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már valaki ilyen helyzetben? Hogy lehetne védekezni ez ellen?

Figyelt kérdés

Szóval 1 évig kapcsolatban voltunk(én 23f, ő 29n), aztán szakítottam vele, elég kibírhatatlan volt-féltékenykedés, 3 napont szakítósdit játszott.Valszeg ilyenkor szexelt valakivel aznap. Aztán felkeresett a szakítás után 5 héttel, hogy találkozzunk. Mivel külföldön él(ott éltünk együtt, én most MO-n vagyok), így a találka 1 hónapon belül tudott volna létrejönni. Mondtam neki, hogy ha találkozni szeretne, akkor bírja ki ezt az egy hónapot úgy, hogy ne feküdjön le senkivel. Ő ekkor kért 2 napot átgondolásra, ez alatt lefeküdt 1 emberrel. Hazudozott róla, amikor már információim voltak, akkor is tagadott. Ez volt 2 hete. Aztán most megint írogat.


Minden bizonyíték a kezemben van, arról, hogy mennyit hazudott. Mégis nekikezd a történetének és a zavaros, semmitmondó magyarázatainak, és úgy kell emlékeztetnem magam, hogy "hééé nehogy higgyél már neki, hallgasd meg a beszélgetéseket, lásd meg a logikátlanságot abban, amiket mond". Viszont ez sajnos nem ilyen egyszerű... Az első reflexem az, hogy higgyek neki, pedig annyira jól tudom, hogy egy gerinctelen ember. 100% bizonyítékom van rá. Úgy érzem, hogy még mindig az érzelmi manipulálása alatt vagyok. Itt nyert értlemet a régi vicc: a férj rajtakapja a feleségét az ágyban egy másik férfival. A feleség meg: "drágám, nekem hiszel vagy a saját szemednek?" Kb így érzem magam. Hogyan tudok ezen túllépni?


2015. dec. 8. 18:26
 1/3 anonim ***** válasza:

fooo nem semmi hát sajnállak nagyon, én mikor rajta kaptam nem volt kérdéses hogy köztünk NEM lesz folytatása a dolognak.


Ne haragudj de mit akarsz tőle ezek után?

Vett kezedbe az életed, irányítsd, ne sodródj!

A csajnak lapát egyértelműen...

Ha érzelmileg gyenge vagy kérj segítséget, ne hagyd hogy szétbasszák az életed!

2015. dec. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem akarok tőle semmit, pusztán jó lenne/lett volna, ha valóban bevallotta volna, hogy ez történt, és nem lenne ez a kettősség a dologban (tudom, hogy mi történt, de ő letagadja azt, amit még le tud tagadni). Mert bármilyen vicces, tudom, hogy mi történt, ezzel szemben meghallgatom a bullshitelést, és el is hiszem mindaddig, ameddig újra át nem futom a bizonyítékokat.


Plusz rám is tesz vmennyi felelősséget, pedig ehhez aztán tényleg semmi közöm nincs, hogy ő ezt tette. Szóval azon gondolkozok, hogy "hát igen, ha máshogy kezeltem volna dolgokat, akkor nem lett volna ez blablabla", ami a bizonyítékok birtokában totál nonsense. És úgy érzem, hogy ez, illetve a tagadása megnehezíti az ügy feldolgozását.

2015. dec. 8. 19:19
 3/3 anonim ***** válasza:
A játszma attól játszma, hogy az egyik fél általában erősebb, ennek tudatában van és kényelemes neki, hogy a másikat dróton rángatja. Csak úgy szabadulhatsz, ha teljesen megszakítod vele a kapcsolatot. Nem hinném, hogy még szerelmesek lennétek egymásba, az önérzetednek meg elég lesz, ha nem reagálsz a kereséseire. Majd észreveszi, hogy felnőttél. Túl fiatal voltál ehhez a manipulatív nőhöz, aki a mű féltékenységével a saját félrelépéseit leplezte (gyakori).
2015. dec. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!