Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy hagyhatott el egy ilyenér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hagyhatott el egy ilyenért? Komolyan lányok ez kell nektek? Tisztelet a kivételnek.

Figyelt kérdés

Volt egy kapcsolatom, 2 évet voltunk ugyütt a lánnyal. Boldogok voltunk, aztán elhagyott. Nem magyarázta meg, csak szakított. Persze szörnyen éreztem magamat, de elengedtem. De most kiakadtam. Nagyon! Összejött egy pasival, aki konkrétan szerintem egy csöves bűnöző.

Raszta haj, börtönben volt 1 évet. Akárhányszor találkoztam vele bűzlött az alkoholtól.

Hogyan jöhetett össze egy ilyennel? Én próbáltam mindent megadni neki. Miben lehet jobb a pasi?

Fel*asz az egész!

26-F


2015. dec. 8. 18:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%

Hagyjad, engedd el!

Majd jön egy olyan lány aki értékelni fog.

29N

2015. dec. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
75%
Nagyon boldogtalan lehetett veled ha "ilyenért" elhagyott. ( ez nem bántás akar lenni)
2015. dec. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Hagyom én, csak számomra ez hihetetlenül felfoghatatlan....
2015. dec. 8. 18:39
 4/15 anonim ***** válasza:
76%

Mérnök vagyok. Engem egy cigány szakmunkásért hagyott el az exem aki még veri is.


Szerintem a probléma az, hogy túl sokat adunk meg nekik. Anyám erre az egészre annyit mondott csak, hogy van akinek kell a verés.

2015. dec. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Annyi minden felfoghatatlan ebben az életben, nyugi :)

Nézd meg menyi nő ír akit átver a párja, és ott a másik oldal mikor a nő a hunyó. Mennyivel egyszerűbb lenne minden ha a hasonló emberek egymást találnák meg és nem az ellenkező csoportba tartoznának, de ez már csak ilyen, nem tudsz mit csinálni vele.

2015. dec. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
57%
Igen, ez kell nekik. Törődj bele!
2015. dec. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
7%
Olyan jó,hogy minden este kiírjátok ugyanazokat a kérdéseket....
2015. dec. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
63%

Hallottad már azt hogy új kérdések nincsenek , csak emberek akiknek új?


felbasz idegileg ? engem is felszokott , olyankor nem kell tovább gyakorizni egy ideig :)

2015. dec. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
71%
5-osnek nagyon igaza van, sajnos mindig a bunkókat talaljak meg a rendesek. es a bunkoknak meg persze h rendes kell.
2015. dec. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Mer a fű így ingyen lesz
2015. dec. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!