Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után, mért érzek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után, mért érzek így? Lépnék tovább, de hogyan?

Figyelt kérdés

Nem rég lett vége egy 1 éves kapcsolatomnak.

Effektíve nem volt túl happy, már szinte menekülni akartam belőle. Röviden, én szerettem, Ő meg kihasználta az érzéseimet, elnyomott.

De olyan, mintha elszívta volna az összes szeretetet belőlem :/ Úgymond szeretetre éhes voltam mellette, mert Ő nem igazán adott. Meguntam és elment az egésztől a kedvem.

Sosem voltam igazán önmagam mellette, mindig a jópofa, kedves csaj voltam, .. még ha vmi bántott is.

Csalódott vagyok, hogy egy olyan emberre fordítottam energiát és időt, aki nem érdemelte meg, akit nem érdekeltem. Ragaszkodtam egy sz@r kapcsolathoz, ami már nem is szolgált. Talán ezért érzem magam ilyen ramatyul??!! Azt hozzátenném, hogy nem bánom hogy vége!


És most egy űrt érzek, egyedül érzem magam, .. szeretném ha szeretne vki. De belül meg szomorú vagyok, nincs kedvem semmihez, erőtlen vagyok, nem tart az életem sehova :/ És ez nagyon elszomorít, ...33 éves vagyok.


Viszont csak azért nem akarok belemenni egy kapcsolatba, hogy a másik fél szeret, én meg nem azt érzem.

De annyira randizgatni/pasizni sincs kedvem (most), semmi sem lelkesít :/ Elégedetlennek érzem magam, az önbizalmam is a 0-val vetekszik.

Mert az embernek van egy egészséges önbizalma, azt ha fokozatosan rombolják, ... pl nem érzed nőnek magad, nem érzed kívánatosnak magad, próbálsz megfelelni de semmi hatása, csak úgy vagy... mert semmi pozitív visszajelzés.

Ez azért taccsra vágja az embert, legalábbis engem :/



Olykor a barátaim társaságában sem érzem jól magam. A jókedvet is csak magamra erőltetem néha! :/


Nem akarom ezt az állapotot, (1 éve még egy magabiztos, pozitív kisugárzású csaj voltam) Vannak napok mikor oké, de aztán vhogy visszaesek ebbe a melankolikus állapotba.

Egyik pillanatban még, de jó lenne egy pasi, .. a másikban meg már, dehogy kell nekem!


Segítsetek, mert így csak a saját gondolataim kavarognak, mintha nem találnák a kiutat!

Köszönöm


2015. dec. 20. 17:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez a kapcsolat amit felvázoltál ez nagyon ismerős, pont ilyenben voltam én is benne. Nos, nagyon jó hogy kiléptél belőle és szerintem lehet,hogy sokat hozzá tett ahhoz,hogy most így érzed magad. Lehúzott .


Lehet,hogy ez a szakítás utáni "gyász" érzés, de szerintem elmulik egy kis idő és erőre kapsz magadtól.

Egy dolgot jól jegyezz meg, minden töled függ, saját magadtól, de döntöd el mit akarsz, te irányitod az életed. Gondold végig,hogy mi az amit szeretsz csinálni, ami jobb kedvre derít. Vagy újíts be valamivel, bármivel, egy új hobbi, most nagyon mennek a társas táncok pl.

2015. dec. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Fish1 ***** válasza:

Nyilván még nem zártad le érzelmileg, ezért nem akarsz még új pasit.

Lezárni úgy tudod, hogy tanulsz a hibáidból. Mit csináltál rosszul, miért csináltad rosszul, mit csinálnál legközelebb másképpen. Megbocsátottál-e már magadnak vagy sem, stb.

Szerintem addig ne is kezdj újba, amíg ezeken nem vagy túl.

2015. dec. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hogy használta ki az érzéseidet, hogy nyomott el, hogy szívta le minden szeretetedet? Kicsit írd le bővebben.

Nem tudtátok ezt megbeszélni hogy, valami nem stimmel, és változtatni kellene rajta?

Mesélj. Próbálok segíteni.

2015. dec. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Üdvözöllek a klubban, ugyanezt érzem. Kihasználtak, nem becsültek és nekem sem hiányzik, mégis rossz érzés... Legszívesebben mindenkinek elmondanám, de nem lehet. Talán az idő majd segít.
2015. dec. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!