Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 8,5 év után kihűlt a kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

8,5 év után kihűlt a kapcsolat és belépett egy harmadik személy a képbe? A többi lent.

Figyelt kérdés
Én egy 29 éves férfi vagyok. 6.5 éve vagyok együtt a párommal, van két szép gyermekünk. Az utóbbi időben, kb márciustól szeptemberig eltávolodtunk egymástól. Nem voltak veszekedések, ugyan úgy működött a testiség is és mondtuk egymásnak is hogy szeretlek meg hasonlók, de ennyi. Lapos lett. És rájöttem, hogy október, novemberbe beszélgetett viberen az egyik kollégájával. A végére már durván szerelem dolgokról. A kolegáról azt kell tudni, hogy egy csajozó gép, egy nőverő, egy hazug ember. Rólam azt hogy makulátlan vagyok csajozás terén, odafigyelek a páromra, imádom, szeretem és mióta kiderült a dolog azon is vagyok, hogy ezt a tudtára is adjam de már érzem hogy nem az igazi. Sajnos ő is bevallotta hogy el kezdte hajtani a vére. Beütött neki valami és most a kaland, a szenvedélyt keresi. Mit tegyek?Váltig állítja hogy nincs már semmi köztük. Nem is adott a gyerek neki annyit, hogy ennyire elveszítse a fejét!A srácot is leintettem, hogy fejezze be. De folyamatosan megbuknak valamivel. Mit tegyek?Már azon is gondolkodtam, hogy hagyom az egészet. És elmegyek. Nem bírom már ezt a lelki fájdalmat amit ez okoz nekem, ez a helyzet. Tanácstalan vagyok mi lenne a legjobb. Fogalmam sincs. Barátaim, haverjaim nincsenek, senki se tud tanácsot adni mi lenne a megfelelő döntés!Asszisztáljak hozzá hogy megcsalnak?Vagy zárjam kalodába?Vagy mi?A két gyerek akiket nézek sajnos de én nem tudnék egy olyan emberrel együtt élni aki megcsal. Köszönöm a normális válaszokat, inkább tapasztalatokat szeretnék olvasni.

2015. dec. 27. 06:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
36%

Nőből van, tehát le fog lépni.

Inkább próbáld meg eltervezni a válópert és ne rajta keseregj. Ha leülsz mint az iszap akkor még ki is semmiznek. Az, hogy váltig állítja, nincs semmi köztük arra utal, hogy már is történt a dolog.

2015. dec. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
39%

Nem leszek népszerű, de azt kell mondjam, hogy a harmadik személy megjelenése egy kapcsolatban sosem ok, hanem OKOZAT.


Ahhoz, hogy egy kapcsolat ellaposodjon, elég az egyik fél hanyagsága is.

Kérdező, te biztonságban érezted magad. Van gyerek, (sőt, gyerekek) így abban a hitben voltál, hogy ez a feleségedet rabbá teszi. Rutinból élted a mindennapokat.

Akkor ébredtél fel, mikor a párod a tőled meg nem kapott odafigyelést máshol kereste. Túl későn.

Engedd el ezt a dolgot, mást nem tehetsz. Gondoskodj a gyerekekről, és azon légy, hogy legalább ők ne sérüljenek attól, ami jelenleg van. Állj talpra, és tanulj abból, ami történt. Ha nem így teszel, az életed hátralévő részében ugyanazokat a köröket fogod futni, és nem jutsz el sehová.

2015. dec. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én hasonlóan jártam csak gyerek nélkül szerencsére. Kor, kapcsolati idő stimmel, nő kifogása stimmel. Unalmas lettem. nos, semmit nem tudtam tenni, mindent megpróbáltam, menni akart. egy évet még rátoltunk aztán most szakítottunk. ha egy nő menni akar, akkor menni fog. Az ilyenekben nincs lojalitás. Kihűl a kapcsolat, ez kamu, nem is tesznek ellene csak siránkoznak.
2015. dec. 31. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!