Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szegény exem bepánikolt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szegény exem bepánikolt a bosszúm előtt, próbálja elkerülni, de elég siralmas a performansz. Ti nők, ha csúnya dolgot csináltok, és igazságot akar a másik fél szolgáltatni, miért menekültök, mert fájdalmat csak okozni szerettek?

Figyelt kérdés
Remélem akad kivétel is, nekik egy csokor "million roses" rózsa, és cuppantás :)

#megcsalás #jellem #flört #manipulálás #tisztességtelenség #erkölcstelenség #kavarás a hátam mögött #tisztaság hiánya #becsület hiánya #tartás hiánya
2016. jan. 12. 00:15
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:

Van benne igazság, de az a probléma, hogy én a reális verziót mesélném el, ő pedig az eltorzítottat az én káromra, hogy neki higyjenek.

Esetleg privátba leírom, de valszeg vagy fél órámba belekerülne, szóval meggondolom :D

De a lényeg az, hogy mindenki ugye hagyná, de én megmondom őszíntén ezen a ponton nem vagyok biztos benne, hogy a teljes hírzárlat akkora lecke lenne mint amilyen a mostani lesz.

2016. jan. 12. 00:34
 12/28 anonim ***** válasza:
57%

Tényleg elég elmebetegnek tűnsz. Mi értelme a bosszúnak? Milyen bosszút tervezel egyáltalán? Mi lenne jobb tőle az életedben?

Szerintem szánalmas bosszúhadjáratot indítani. Megcsalt? Király, dobd ki és soha többé ne állj szóba vele, örülj, hogy megszabadultál tőle, és ennyi.

2016. jan. 12. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy ő is pont ilyen dühös, és az ő szemszögéből az a reális, amit ő érez, és amiket mondasz rá azokat aljas vádaknak érzékeli. Ez is egy lehetőség, ki tudja. Csak találgatok, mert nem hallottam semmit az ő álláspontjából, és úgy igazán részletesen a tiedből se csak sz ardobálást. Akármi is van, a nyakam tenném rá, hogy egy olyan szintre mérgesedett kapcsolatról van szó ahol már lehetetlen igazat adni akármelyik félnek is. Éppen ezért kellene inkább lenyugodnod és a továbblépésre koncentrálni, tanulni az egészből és inkább a bölcsességed gyarapítani, nem tovább folytatni a békapopsi alá süllyedt emberi kapcsolat miatti dührohamot.
2016. jan. 12. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:

Egóbácsit helyre kell rakni :D

Nektek ami "elmebetegnek" tűnik, az inkább az, hogy én nem dőlök kardomba és veszek be 1 doboz xanaxot, hanem mostmár kicsit viccesebben fogom fel.

De tudja itt szerintem mindenki akinek már volt normális kapcsolata, hogy bizony az emberben ott kukucskál a megtorlás ösztöne.

Ennyi erővel a bűnözőket sem kéne elítélni, mert pl.: - ha vki lop az államtól az börit kap. -. és tolvajtól lopni nem bűn, tartja a mondás.

2016. jan. 12. 00:39
 15/28 anonim ***** válasza:

Figyelj a haverom úgy lépett ki a házasságából, hogy 15 milliót bukott, mindezt úgy, hogy nem is Ő kefélt félre....szerintem akkor lennél igazán dühös ha kiforgatnának még a vagyonodból is. Hidd el vannak nagyon szaftos történetek, csak arra senki sem büszke.

Egy megcsalás soha nem jó dolog, mert erős bizalomvesztéssel jár, de tanulhatsz is belőle, hogy legközelebb ne kövesd el ezt a hibát. Ez egy életre szóló lecke volt számodra.....tanulj és vond le a konzekvenciákat!!!

37F

2016. jan. 12. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
Hát ha én 15 millát bukok, csináltam volna neki egy termites fürdőt....Drótkötél idegei lehetnek a haverodnak.
2016. jan. 12. 00:55
 17/28 anonim ***** válasza:
83%

Szanalmas vagy. Azert, mert ott bujkal benned a megtorlas osztone, hallgatnod kellene erre az osztonodre? Legyel mar egy kicsit fejlettebb az allatoknal, hogy vissza tudd fogni magad! Marmint arra ertem, hogy ne az osztoneid iranyitsanak. Hiszen meg az allatok koreben sem fordul elo a bosszu.


Ez a tarsadalom kinott mar az onbiraskodasbol, bar talan pont a magadfajtak miatt van szukseg meg mindig arra, hogy torvenyben tiltsak meg.


Arrol meg mar ne is beszeljunk, hogy nem letezik objektiv igazsag. Neki az lesz igazsag, amit o elt meg ezzel kapcsolatban, neked pedig mas. A birosag sem igazsagot szolgaltat, hanem csupan torvenyt.


Melysegesen sajnallak, amiert keptelen vagy felnottkent kezelni a helyzetet. Szegyen vagy.

2016. jan. 12. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, én nagyon örülök, hogy nem veszel be egy doboz Xanaxot, de amit most csinált az ugyanolyan diszfunkcionális mint a kardodba dőlés.

Először is írod, hogy akinek volt "normális" kapcsolata az blabla... hát közlöm, hogy "normális", egészséges kapcsolat nem mérgesedik így el, ez akár egy részről akár kölcsönösen (nem tudom) bántalmazó, beteges kapcsolat. És igen, volt nekem is részem ilyenben. Követtek el ellenem mocskos dolgokat. Csaltak már meg nagyon mocskos módon, 0 empátiát mutatva, aláztak már folyamatosan napi szinten párkapcsolaton belül, olyan is volt, hogy szakítás után zaklattak, zsaroltak és minden érzékeny pontomon akartak támadni. Szóval én tudom milyen érzés ilyenkor a düh, a bosszúvágy, tudom milyen amikor annyira gyűlölöd a másik felet, hogy kb. meg tudnád fojtani egy kanál vízben... Természetes, normális érzések ezek - EGY IDEIG, és akkor ha nem követi komolyabb tettlegesség. Ha bosszút állsz, akkor csak lesüllyedsz ugyanarra a kva undorító szintre amin a másik fél volt amikor kics eszett veled és még magadat is rombolod ha van lelked. Nem fogod a bosszúállásal az egódat helyreállítani maximum illúzió szintjén. Milyen önbecsülés, ego az szerinted amit egy másik ember bántására építesz (és most lényegtelen h ő is bántott) ? Elárulom: semmilyen. Az önbecsülésed akkor áll helyre ha lenyugszol, magadba nézel és szembenézel azzal, hogy mit rontottál el. Tanulsz belőle, előnyt szerzel. Őszinte vagy magaddal, tisztázod magadban h mit érzel, mikor mi motivált. Ahogy lenyugszol, látni fogod tisztán, hogy mikor voltál te hibás és mikor volt ő szemét. És ha jogtalan volt a szemétsége és te ebben 100%ig biztos leszel akkor már nem fog fájni. Ha tudod, hogy hányadán állsz, bízol a saját ítélőképességedben és képes vagy beismerni a hibáidat akkor érinthetetlen az egód. És ezennel meg is történik a "varázslat" - ELTŰNIK A BOSSZÚVÁGY! :)

Kérlek nyugodj le és dolgozz inkább magadon, szedd össze magad! Az exed pedig xard le. Legyen a múlté végre.


"és tolvajtól lopni nem bűn, tartja a mondás." - De, bűn. Tolvaj leszel akkor te is.

2016. jan. 12. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
Minden normális ember túllép ezeken a dolgokon. Nem mondom hogy könnyen de megteszi mert ez a normális reakció. Az ahogy és amiket írsz nem egy normális gondolkozású illetőre emlékeztet. Nincsenek dührohamaid esetleg nem vagy agresszív természetű? Mert ezekből amit írtál ez jön le. Bármit is követett el a csaj két évig együtt voltatok és ha annyira szörnyű volt még akkor kellett volna kilépni. Ebből nekem az jön le hogy ha a csaj olyan szörnyű amilyennek beállítod akkor te ezzel a mentalitással minek maradtál benne a kapcsolatban?
2016. jan. 12. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Oh, bocsi, nem olvastam a címszavakat. Hát ilyesfajta csúnya dolgokat még sosem csináltam, pedig én minden pasimnak képzeletben már aranyserleget adtam, aki el tudott viselni :)

De sosem csaltam meg senkit, és szerencsére engem sem. Korrekt férfiakkal álltam össze.


Mondjuk én vagyok ezzel, hogy az mindig benne van pakliban, hogy megunku egymást, szerelmesek leszünk másba. Nem lehet azt kiszámolni és az emberi érzések annyira bonyolultak tudnak, hogy kár is görcsölni sokszor a miérteken. Én elfogadom, hogy ilyen lehetőség van, akarva, akaratlanul. Ezért mindig megkértem a társam, hogy inkább őszintén mondja el, akkor is ha nekem az fájdalmas lesz. De az egy elpocsékolt idő mindkettőnknek ami az alakoskodásra, megcsalásra fecsérlünk. Én elengedem a másik felet, legyen boldog van ilyen. Csak legyen hozzám őszinte. Ezt mindennél fontosabbnak tartom. Még az érzéseknél is.


A szüleim kapcsolata ebbe rokkant bele. Meg anyám is. Úgyhogy mire felnőttem abba biztos voltam, hogy nem leszek ennyire inkorrekt egyetlen párkapcsolatomban sem.


És a másik amit megtanultam szüleim példájából, hogy a bosszú nem, hogy nem old meg semmit, de ha nem vigyázol csak még mélyebbre ránt téged. Anyám nehezen tudo túl lépni apámon és azon amit tett. Ezért visszavágott. Apám felvette a sarat és ő is odacsapott. És így telt meg a gyerekkorom mélységes mély gyűlölettel, ahol én voltam a csőrre töltött fegyver. Csak a szálkák maradtak meg mindenkiben. És megérte? Hát anyám pszichológusra szorulna, apám pedig elvesztet engem.


Viszont mint ebben a témában nagyon járatos, elmondom mi a legédesebb bosszú: ha boldog leszel. Hidd el, ha ovább lépsz, jó életed lesz, és boldog leszel, rajta pedig keresztül nézel, mintha nem is létezett volna... az a legeslegkegyetlenebb bosszú. Az igazi és méltó büntetés. Amikor más életét nyomorítjuk és lesüllyedünk arra a szintre, az nem igazi bosszú. Mert még mindig vele foglalkozol és a gyűlölet is a törődés egy formája. És persze emberileg egy szintre kerültök.


A fölényes győzelem felette a te boldog, békés életed. Ahol ő már csak kósza emlék sem. Az nagyon fájdalmas lesz a másiknak. Amíg ő a mérleg másik végén tengődik. Az élete nem teljes, emberileg egy nulla, és azt látja, hogy te boldogabb vagy mint valaha, és nem sikerült szálkát hagynia benned: az az igazi diadal.


Bocs ha ez zavaros volt. De most nehéz összeszedetten gondolkodnom. :)

Remélem segítettem, vagy még inkább: elgondolkodsz a dolgokon.

A bosszú kicsinyes formája téged nem fog fölé emelni, és nem fogsz rajta akkora sebet ejteni.

2016. jan. 12. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!