Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szegény exem bepánikolt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szegény exem bepánikolt a bosszúm előtt, próbálja elkerülni, de elég siralmas a performansz. Ti nők, ha csúnya dolgot csináltok, és igazságot akar a másik fél szolgáltatni, miért menekültök, mert fájdalmat csak okozni szerettek?

Figyelt kérdés
Remélem akad kivétel is, nekik egy csokor "million roses" rózsa, és cuppantás :)

#megcsalás #jellem #flört #manipulálás #tisztességtelenség #erkölcstelenség #kavarás a hátam mögött #tisztaság hiánya #becsület hiánya #tartás hiánya
2016. jan. 12. 00:15
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
14%
Kíváncsi lennék hogy ki az aki csak úgy túl tud lépni azon ha átb@sszák,én kicsinálnám az tuti.
2016. jan. 12. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%
Tehetsz te bármit ellene, alázhatod a földig, ő akkor sem fogja elismerni a hibáit... Ilyen az emberek többsége, ezt jobb ha megtanulod.
2016. jan. 12. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Maga a sztori már nem fáj. Tényleg. Inkább szálka a seggemben. Pénz van, úgyhogy majdhogynem kiegyensúlyozott vagyok. Neki a belátási képessége nincs abszolút meg
2016. jan. 12. 01:13
 24/28 anonim ***** válasza:
100%

Ha a barátom megcsalna az összes lány barátommal/női családtagommal, akkor sem állnék neki mindenféle bosszúval fenyegetni, mert nem vagyok egy gumiszobába való elmebeteg.

A megtorlás ösztönéről annyit, hogy nem biztos, hogy kell engedni neki.

A barátnőd félrelépését sem szentesíti a párzás ösztöne, és ha megharapnám anyámat, aki hajlamos néha váratlanul feltűnni a lakásomban, ugyanúgy felelősségre vonnának testi sértésért, területvédelmi ösztön ide vagy oda.


Persze van, hogy az embernél betelik a pohár, amikor szó szoros értelmében képes tüzet okádni, - és ez teljesen rendben is van, nem kell mindent lenyelni, de ha tényleg a tettek mezejére lépsz, onnantól elveszíted a 2 év szopatótúra után megmaradt méltóságodat is. (És hosszú távon még csak jól sem esne... 2 elpocsékolt év után lemenni köveket dobáló csimpánz szintjére nem nevezhető előrelépésnek)

2016. jan. 12. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Mit értünk bosszú alatt? Mert nyilván nem megölni akarod, szóval szerintem kicsit túl van hypeolva ez a "tartsd oda a másik orcádat" is dolog és így te leszel az új erkölcsi magasság. Van akinek szüksége van a visszavágásra(bizonyos kereteken belül), hogy tovább tudjon lépnié
2016. jan. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Nem kell, hogy megolje. Mar a becsuletsertes is buncselekmeny.


Es nem csak ez a ket veglet letezik, hogy odatartja a masik orcajat vagy megoli. :D

2016. jan. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Szerintem úgy cselekszel a legjobban,ha összejössz valakivel.Az exednek így is,úgy is a fülébe jutna.Valahol nagyon fájna neki ez a gyors "felejtés".Ez a legjobb bosszú.(Tapasztaltam,mint "szemét" ex)
2016. jan. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
nekem csak egyetlen kérdésem lenne - bár őszintén remélem, levontad a tanulságokat az esetből és azóta már túl is tetted magad az egészen a totálisan hasztalan bosszú helyett -, szóval... hogy ne ess újra ugyanebbe a hibába, elgondolkodtál azon, hogy miért húztad KÉT ÉVIG (!) egy olyan emberrel, akit a kérdésedhez mellékelt keresőszavaid jellemeznek? ilyen ember mellett mégis, mi keresnivalód volt, megfejtetted már..? mert ha nem, ezen érdemes agyalni a bosszútervek helyett, sokkal, de sokkal hasznosabb, hidd el nekem... (jártam már hasonló cipőben, egyszer, és soha többet.)
2016. jún. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!