Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mégis mit csináljak ha eldöntö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mit csináljak ha eldöntöttem, hogy szakítok a barátnőmmel viszont csak hétvégente találkozunk nagyrészt ezért még várnom kell pár napot?

Figyelt kérdés

Tudok várni nem az a bajom, de ha mondjuk beszélünk Facebookon és irja hogy szeret hasonló akkor szerintem szemétség lenne most jópofizni ha tudom hogy szakítani fogok. Viszont ha nem tenném akkor megtudná hogy szakítani akarok, és akkor azért lennék szemét mert nem élőben intézem ezt. Megtisztelem őt ennyivel, hogy élőben beszélek vele. Viszont addig nem tudom hogyan kezeljem a helyzetet.

Az ok amiért szakítok, hogy már elviselhetetlen, folyton veszekszik, hisztis meg hasonlók és ez kinyírta a kapcsolatot...


2016. jan. 12. 00:36
 1/3 anonim ***** válasza:
legyen eszed, beszélj előbb vele, ne pedig fuss. utána offold ha nem ért a szóból.
2016. jan. 12. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Beszeltel vele errol? Hogy zavar a viselkedese? Ha nem, es erzel meg iranta valamit, ne dobd egybol! Lehet, hogy nehez konfrontalodni, de mindenkeppen megeri.
2016. jan. 12. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ismerős érzés.
2016. jan. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!