Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Férfiak! Nálatok ez normálisna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Nálatok ez normálisnak mondható?

Figyelt kérdés

1,5 év után vége lett a kapcsolatnak,mert a férfi úgy érezte, hogy a sok veszekedést nem bírja.


Ha igazán szerelmesek vagytok akkor lehetséges hogy már másnap más csajokat néztek, női társaságra vágytok ,vagy ezt csak a havernak mutogatjátok, hogy erősnek tűnjetek ?


És tényleg igaz, hogy 1 hét és kiheveritek a dolgokat 23 évesen ?


2016. jan. 24. 00:36
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Azért csoda, mert nem csak miattam volt vita, ő is sokszor volt ludas.. szóval kettőn áll a vásár.
2016. jan. 24. 02:38
 12/15 anonim ***** válasza:

Ilyenkor az is előfordulhat, hogy csak a férfiasságát, meg a sértett önérzetét akarja bizonyítani, azért villog a nőknek. Ez a legvalószínűbb, mert 1,5 évet nem lehet csak úgy 1 nap alatt kiheverni.

Tudom, hogy nehéz, de hagyd egy kicsit békén! Pár hét alatt kiderül, hogy hiányol-e neki vagy sem.

Az első kb 1 hónapban ne hívd, ne írj, ne keresd, ne posztolj semmit facebookon, stb! Észnél kell lenni, ha szeretnéd még folytatni vele.

2016. jan. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Nem fogom keresni, zaklatni.

Élje az életét, én is élem.


Ha együtt kell lennünk úgy is együtt leszünk, ha nem, akkor minden szomorúság hiába.


Ha nélkülem könnyebb neki, azt is megértem és elfogadom.

2016. jan. 24. 18:43
 14/15 anonim ***** válasza:

Ha a kapcsolat már vergődött és úgy élte meg, hogy kiszabadult belőle akkor igen, normális ahogyan viselkedik!

Ilyenkor nagyon nincs mit kiheverni,mert nem a sebeit nyalogatja az ember hanem végre szabadon ereszti azt az érzést amit addig elfojtott.....mondjuk ez arra utal, hogy a kapcsolat nem túl sokat jelentett számára.

2016. jan. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 omba ***** válasza:

"A kérdező kommentje:


Azért csoda, mert nem csak miattam volt vita, "


Elsőként veszekedést írtál, az valami indulatos, sehova nem vezető bántás-sorozat. A vita az meg valamilyen probléma keresése, türelemmel.

Az elsőt én kerülöm, de meg tudom érteni, ha valaki megcsömörlik tőle. Szóval az a szakítás benne már valszeg korábban megtörtént.

2016. jan. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!