Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Fiúk, mit szólnátok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mit szólnátok, ha a barátnőtök arra kérne, hogy csak barátság extrákkal legyen köztetek?

Figyelt kérdés

2016. jan. 27. 23:48
1 2
 1/12 RRR ***** válasza:

ha jó volt a szex vele

simán belemennék

2016. jan. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Illogikus. Akkor már járjunk, ne csak hébe-hóba háljunk.
2016. jan. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Úgy értem hogy jártatok, csak minden bajotok van már egymással és a hölgy felajanlja ezt a lehetőséget
2016. jan. 27. 23:57
 4/12 Blade Bone ***** válasza:
Hát, egy kis ideig voltam ilyen szituban és nem tetszett, mert ez kb arról szól, hogy ő kiéli magát mindenkivel plusz néha még velem is kiegészítésként. Nekem ez nem volt állapot és mivel nem is akartam, hogy később visszakadjon rám, így lezártam, letiltottam, nem játszanék ilyet többet soha.
2016. jan. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem vagyok híve. Ha már nem működik a kapcsolat lelki-szellemi síkja, akkor mi értelme összejárni kufircolni? Egyben kell a csomag, szellemi-lelki-testi harmóniában. Tudom, kezd ez kimenni manapság a divatból.
2016. jan. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ennyi erővel elmehetnék minden nap a borbélyba egy menetre....
2016. jan. 28. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
en a kutyanak se kellek:(
2016. jan. 28. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Vérig sértődnék. Egy rohadt szó nélkül hagynám ott.

Ha neki csak szexre vagyok jó, akkor ne kelljek. Azt hiszi, aranyból van a pi.na a lába közt és érezzem magam megtisztelve hogy hozzáférhetek néha??


Itt is jelentezett pár lúzer, aki ennyivel beéri.


Ha engem csak ennyire tart emberileg, akkor takarodjon.


Találok jobbat.

2016. jan. 28. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem tudnek belemenni. Nalam fontos az erzelem, anelkul nem tudnek testi kapcsolatot létesíteni. 28f
2016. jan. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Rendben,ha ez neked elég és megfelel és nem akarsz többet.
2016. jan. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!