Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Fiúk, Férfiak! Amikor megkérit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, Férfiak! Amikor megkéritek, megkértétek a párotok kezét, hogyan született meg a döntés? Mit éreztetek, honnan tudtátok, hogy össze akarjátok vele kötni az életeteket?

Figyelt kérdés
2015. aug. 18. 08:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt valahogy egyre gyakrabban beszéltünk a házasságról, akár poénosan. Tényleg nem tudom, hogy lett téma, ki kezdte, stb.

Aztán elgondolkoztam, hogy mit is akarok. Két kérdést tettem fel magamnak: el tudom-e képzelni, hogy vége legyen, valamint hogy öt év múlva is őt látom-e magam mellett. Rájöttem, hogy nincs igazából mire várni, és akkor megszerveztem a lánykérést.

2015. aug. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%

Na ez jó kérdés! :D

'84-'85 Szilveszterén felkértem táncolni.

'85 jan.13-án tali,

márc.15 eljegyzés,

szept.28 esküvö.

Ahhoz képest hogy Isten igazából -mint elárulta késöbb - pár hónap járásra gondolt csak ...

30 éve együtt. Jóban, rosszban. Egészségben, betegségben.

Hogy mire gondolhattunk?

Sokan nem hisznek ilyenben.

Ennek igy kellett történnie!

2015. aug. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%

#2 vagyok

lemaradt! 23 évesek voltunk!

2015. aug. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat!!!:)
2015. aug. 18. 16:53
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én már az első randin kifejtettem, hogy házasságpárti vagyok..az élettársi kapcsolatot nem preferálom, komolyak a szándékaim és azért ismerkedek, mert lassan nősülni szeretnék! Ha ő nem így gondolkodik..majd látjuk felfogása van..bizonytalan, nem házasságpárti..akkor nem egymást keressük...szerencsére ő is pont így gondolkodott..kifejtettem a névviselést is, hogy nem tetszik a kötőjeles verzió sem az, hogy a nő megtartja a saját nevét csak a né játszik, mert ebben ha nem értünk egyet komoly akadály lehet...szerencsére ebben is egyetértettünk...a második randin összejöttünk...1 évre rá eljegyzés..10 hónap jegyesség után házasság...ennyi!
2015. aug. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én megkérdeztem ezt a vőlegényemtől. Azt mondta, hogy egyszer csak jött az érzés a semmiből. Rám nézett, és tudta, hogy el akar venni. Előtte nem is gondolkodott rajta.
2015. szept. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!