Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Segítség! Hogyan tudnám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Hogyan tudnám lekoptatni magamról az exem, aki most már zsarol engem?

Figyelt kérdés

Majdnem 7 évig jártam vele, majd a szerelem elmúlt, a kapcsolat kihűlt és szakítottam vele. Ő korábban egy notebookot ajándékozott nekem, mert dolgozott, megtehette. Ahogy szakítottunk, a gépet nem kérte vissza, azt mondta, hogy az az enyém és az ajándék. Eltelt kb. 2 hónap, amikor újra felhívott és visszakérte a gépet, mert én nem érdemlem meg, hogy nekem legyen egy külön gépem. Meglepődtem, de átadtam neki. Rá egy hónapra már azért hívott, hogy bocsánatot kérjen, amiért olyan durva volt és el szeretné nekem adni (pénzért!!!) ugyanazt a laptopot. Visszautasítottam, de ő csak erősködött, hogy ne aggódjak, nem kell a teljes összeget fizetnem, csak 180 eurót és azt is elég úgy, hogy 6 hónapon keresztül küldök neki 30 eurót. Anyámmal beszélt és őt meggyőzte, fizettem a 30ast. Megdumáltuk, hogy a hiányzó 150et február végén kapja meg.

Most azzal zsarol, ha nem fizetek azonnal, akkor olyan beszélgetést küld el anyámnak az fb-n keresztül, hogy ki leszek dobva a házból. Hozzáteszem, ő ezt el tudja intézni. Hacker.



2016. jan. 31. 12:12
 1/8 anonim ***** válasza:
87%

Hogy voltál képes ebbe belemenni? :/

A másik meg, anyud gondolom tudja hogy hacker, simán elmondod neki, hogy az az exedtől van.

2016. jan. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Jobb a kapcsolata az anyámmal mint nekem.

Nem akartam belemenni, de szülői kényszer hatására tettem. Azt is megbántam, hogy megismertem azt a fiút, hidd el. :(

2016. jan. 31. 12:30
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves ez a majom? Hacker? hahaha jelentsd fel mit bénázol? Vagy megverjem?
2016. jan. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Feljelentés zaklatásért.
2016. jan. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az én exem is elég zsarolós ember volt. Azt mondta, hogy beszél a szüleimmel erről-arról. Meg engem is evvel kidobat a házból. Mikor nekifogott a szüleimmel ezeket megosztani, apukám fogta és kitessékelte a házból. Én nagyon féltem, de akármennyire kedvelték vagy nem addig, én voltam a lányuk, természetes, hogy engem védelmeztek.


Biztos vagyok benne, hogy ha még úgy is érzed, a szüleid neked fognak segiteni. Mégis csak te vagy a vérük.


Mikor ez lejárt még fél éven keresztül zaklatott telefonon, ahányszor számot cseréltem, mindig megtudta. Összejöttem valakivel, csinált egy ál-fb-t és arról irt, hogy én örömlány vagyok s ő csak figyelmeztet. Szerencsére egyből tisztáztam, azóta is együtt vagyunk

2016. jan. 31. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

26 éves lesz idén.

Elmondtam az egészet a pasimnak is, aki elmondása szerint nem fogja visszafogni az öklét, ha találkozik azzal a majommal. Kiveri a fejéből az én nevem örökre.

2016. jan. 31. 13:06
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezekkel sajnos máshogy nem lehet bánni.
2016. jan. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért te is megéred a pénzed, szerencsétlen gyerek aki rendes és hűséges volt hozzád, eldobtad mint egy darab rongyot.. elmúlt a szerelem... ja, nem tudtad hogy el fog? Az új agresszív kan azóta megvan még? Fogadjunk hogy rá is ráuntál.
2022. jan. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!