Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti megbocsajtanatok a testvere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megbocsajtanatok a testvereteknek? Vagy vegig en hittem azt hogy igaz testverem?

Figyelt kérdés
Volt egy baratnom akit nagyo. Szerettem de sajnos felre ismertem osszes baratommal kavart s igy adta elo hogy ok probalkoztal nala en hittem is s nem is baratkoztam veluk vegere kiderult hogy a no volt a hibas o hazudott s volt egy ocsem akivel ejjel nappal egyitt voltam elpanaszolt nrki hogy mibe rakot a no s mondta nekem hogy igazadvan hagyd ott stb el eluaztam kulfoldre ra par honapra osszejotek..
2016. jan. 31. 21:24
 1/10 A kérdező kommentje:
Helyes irasert elnezest kerek .. telefonrol irtam!
2016. jan. 31. 21:25
 2/10 A kérdező kommentje:
Ti mit gondoltok errol?
2016. jan. 31. 21:26
 3/10 opened paradise ***** válasza:

Pfej!

Soha.

2016. jan. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Azt hogy jól tetted hogy elhagytad. Elhagytad? Vagy csak összejött a tesóddal? Bár mindegy is lényeg hogy megszabadultál tőle.

Tesód meg ne hibáztasd ő csak kihasználta az adandó alkalmat, jól tudta milyen a csaj. Nem hiszem hogy komolyan gondolná vele....

2016. jan. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ott hagytam igen.. csak az fajt az egeszben tudta mennyire szerettem.mibe rakot a no stb s az ocsembe bizztam a legjobban ejjel nappal egyutt voltunk s megis hatba szurt s azt irta nekem hogy mar nem birna ott hagyni a not mert szereti stb de nem is varom el.. csak eleg rosszul eset tolle...
2016. jan. 31. 21:33
 6/10 A kérdező kommentje:
S aza vicces hogy meg buszkek is ra mindenki tudta hogy velem volt a no.. s most facebookon osztogassak a kepuket ahol egyutt vannak stb de bennem van azis hogy csak egy no van 100 no a vilagon de mar nem tudnek bizzni a testverbe sot szerintem sose volt ogaz testver s barat csak en hittem annak..!
2016. jan. 31. 21:42
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha szakítottál a csajjal szabad utat adtál bármelyik másik pasinak. Az öcséd benne van a bármelyik másik pasi halmazban. Innentől jogos hogy rosszul esik az nem hogy ezért ennyire ki vagy akadva. Legalábbis szerintem. Majd kilábalsz a szerelemből és máshogy fogod látni.
2016. jan. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Elhiszem hogy rossz érzés ez most így, kinek ne lenne az.

De arra gondolj nem akarsz te olyan nőt aki mindenkivel kikezd.

Tesóddal kapcsolatban meg tényleg ne orrolj rá, ő is csak férfi. Akkor viszont majd kuncoghatsz a markodba mikor látod hogy náluk sem lesz minden kerek a kapcsolatban :)

2016. jan. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kutyából nem lesz szalonna, már őt is csalja egy ilyen rihe. Csak neki még panaszkodni se lesz kinek, mert hozzád mégis csak ciki lenne menni.


A nagy ölelkezés meg boldogság facebook-on nem másról szól, mint hogy másokat akarnak meggyőzni, milyen boldogok. Nem azt jelenti, hogy tényleg boldogok is.

2016. febr. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
igazad volt.. :) (y)
2016. febr. 23. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!