Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek hogy viselkedjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy viselkedjek az exemmel?

Figyelt kérdés

Bő másfél hónapja szakítottam a barátnőmmel, a kapcsolat vége pedig - beleértve a szakítást is - kifejezetten megalázó volt a számomra.


Azt hittem, hogy a különválás sokkal jobban megvisel majd, de szerencsére meglepően gyorsan túltettem magamat rajta, szinte már alig gondoltam rá az utóbbi időben. Két hét múlva azonban hivatalos leszek egy baráti összejövetelre, ahol ő is ott lesz. Nem szeretném kihagyni a bulit, mert több olyan ember jelen lesz, akivel ritkkán, de szívesen találkozok. Ennek ellenére ez lesz az első alkalom, hogy a szakításunk óta találkozunk, sőt beszélünk. Amikor elköszöntünk egymástól, akkor felajánlotta, hogy maradjunk egy jó ismerősi viszonyban, de én azt mondtam, hogy semmilyen szinten nem szeretném vele tartani a kontaktust, mert megbántva és megalázva érzem magam.


Annak ellenére, hogy eddig őszintén úgy gondoltam, hogy feldolgoztam a dolgot, most mégis szorongok a gondolattól, hogy látnom kell őt, illetve beszélni vele.


Szerintetek milyen hozzáállás a helyénvaló ebben az esetben? Hogyan viszonyuljak majd hozzá?


A tanácsaitokat előre is nagyon köszönöm!


F/21



2016. febr. 3. 00:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szakításkor mindenki mond mindenfélét...úgyhogy nyugi!

Menj el, és érezd jól magad! Köszönj neki is normálisan, mint a többieknek és kész...nem kell körbenyalni a fejét, de kerülni sem, mint egy leprást. Legyél természetes és örülj azoknak, akikkel végre találkozhatsz...:)

Ne szorongj, próbáld lazán felfogni :)

2016. febr. 3. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Költőnő? ***** válasza:
100%

másfél hónap az sztem kevés még... Ne siettesd, van, akinél ez egy hosszabb folyamat.

Sztem ne légy vele bunkó, mert az rólad is elmond vmit, de barátkozni sem kell. Köszönj neki egy biccentéssel, kerüld és próbáld ignorálni.

2016. febr. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Köszönj neki, de ne legy bunko. Par szot valtasz/valthatsz vele, de nem kell tobb. Add onmagad.
2016. febr. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!