Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan szakítsak a párommal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsak a párommal?

Figyelt kérdés
kiábrándultam a páromból miután egy párszor összevesztünk és elcsattant 1-2 pofon én kaptam tőle mostanában agresszívabb. Találkoztam egy másik sráccal vele minden jobb de nem tudom hogy a mostani párom hogy viselné hogyha szakítanék vele hogy megütne-e vagy meddig menne el idegességében abban biztos vagyok hogy megütne de nem szeretnék vele tovább lenni 23N

2016. jan. 31. 13:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Szakíts vele nyilvános helyen. A másik srácot ne említsd a saját érdekedben.
2016. jan. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm ez jó ötlet! Csak együtt lakunk egy albérletbe és ott még lehet hogy kapnék valamit tőle.
2016. jan. 31. 13:33
 3/7 Blade Bone ***** válasza:
100%
Pakolj össze mikor nincs otthon. Bár én megmondom őszíntén, ilyen embert még arra sem méltatnék, hogy beszéljek vele erről, írnék neki egy levelet, hogy vége, és ha nem tudná miért, nézzen a tükörbe, kalap-kabát aztán viszlát..
2016. jan. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezt tenném én is, kivennék egy szabadnapot, és amíg dolgozik, összepakolnám a cuccaimat és ágyő.

1. voltam

2016. jan. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a tanácsokat! Még esetleg valami ötlet?
2016. jan. 31. 13:57
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem megoldható, hogy akkor cuccolj össze, amikor nincs otthon, mert mindig otthon van, akkor azt mondom, hogy vigyél valakit, mondjuk egy jó erőben lévő férfit a családodból vagy a barátaid közül (ne a másik srácot), és úgy pakolj össze.

Alap helyzetben nem tartozik senkire a szakításotok, de ha veszélyben érzed magad, jó, ha van ott valaki.

2016. jan. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is ezt tudom tanácsolni.

Vagy össze pakolsz amikor nincs otthon,és hagysz neki egy levelet.

Vagy pedig viszel egy nagyobb embert aki segít pakolni és megvéd.

Elmondod hogy neked ez így nem megy tovább.

Te nem tűröd hogy verjenek téged,és részedről ennyi volt.

Jelzem ha megilyed nem megütni fog hanem könyörögni hogy maradj vele,nem bánt többet,stb stb.. De ezt nem kell elhinni. Mert egy két nap és újra a régi lesz.

És ha van már új pasi a láthatáron akkor irány.

2016. jan. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!