Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha lelép a férfi szó nélkül,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha lelép a férfi szó nélkül, a nő hogy viselkedjen?

Figyelt kérdés

Nem hitt a kapcsolatban, határozatlan volt egy korábbi csalódása miatt, amin több évig nem sikerült túllépnie. Kedves voltam vele és türelmes, nem erőltettem semmit, reméltem, hogy majd meglátja, hogy egy kapcsolat lehet jó is. Egy ideig működött, aztán hirtelen nem válaszolt az üzenetekre, ha hivom, nem felel. Nem hiszem, hogy más lány lenne.

Az zavar a legjobban, hogy én megértő voltam vele, és még ő az, aki szónélkül lelép. Hogy kellene kezeljem a helyzetet? Nem szeretném szónélkül hagyni, úgy érzem, hogy megalázott és átvert. Csak meg szeretném beszélni, normálisan, már én sem szeretnék semmit egy ilyen férfitől. Kértem üzenetben, hogy beszéljünk, de nem válaszol.

Mit tegyek?

Olyan rossz érzés.

26F, 23L


2016. febr. 11. 08:51
1 2
 1/14 Noblesse Oblige ***** válasza:
73%

Nézd, zsákbamacskát nem kaptál. Nem te vagy a kiválasztott. Tudtad, hogy ez egy leheséges kimenetel lesz, e mégis végigvitted a játékot! Ezzel ő nem alázott meg semmiképp. Legfeljebb te saját magadat! (de ez sem áll fent csak rossz a felfogása az egész dolognak)


Ha semmire sem reagál akkor a saját lelki-békéd érdekében írnék egy hosszú mindenre kiterjedő szakítós levelet. Elküldeném és ennyi. Tovább lépnék.

2016. febr. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Csak kihasznált.

Megvárta, míg összerakod, aztán szó nélkül lelépett. Lehet már van is másik nője.


Ne foglalkozz vele, ne keresd, legyen benned annyi büszkeség, hogy átnézel rajta akkor is, ha találkoztok. Ne lássa, hogy fáj, elvégre nem vesztettél el semmi értékeset.

2016. febr. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Nem sikerült összerakni, szerintem nem is fogja tudni senki, amig ő nem határozza el, hogy efogadja a segitséget.

Zsákbamacska nekem csak annyiból volt, hogy nem számitottam, hogy ez lesz a vége. Mármint azt mindig is tudtam, hogy van esély rá, hogy nem fog összejönni, de azt hittem, hogy majd megbeszéljük, ha már valamelyikünk nem akarja, nem igy szó nélkül lelépünk.

2016. febr. 11. 09:04
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Ne haraagudj, de szerintem másik nő van a dologban! Pár hete én is ugyanígy jártam...de ő arra fogta, hogy kinti életét rendezgeti most, mert külföldre ment ki dolgozni. Aztán végül tudomásomra jutott,azért nem volt neki ideje velem lenni, mert a másik lánnyal kellett tölteni a szabadidejét... :)

1 hetet bírt kint, és 1 hét ismeretség után,most összeköltözik a leányzóval :)

Hidd el vannak még ilyen aljasak...és hiába kérdeztem, van -e másik csaj a dologban,az volt a válasz,hogy nem. Szóval mindenre készülj fel.

Ha meg arra sem méltat,hogy válaszoljon arra, hogy beszéljétek meg, írj neki egy hosszú üzenetet,ha kell segítség írj nyugodtan :)

2016. febr. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Ugy erzem, hogy a hosszu uzenettel csak lejaratnam magam.

Nincs ahonnan tudjam biztosra, viszont amiota megcsalta a volt baratnoje, 6 eve, nem volt senkije. Szeretnem, ha jonne egy lany, aki majd segit neki, mondtam neki is, en a tavolsag miatt nem tudtam az lenni pillanatnyilag. Csak szolt volna elotte. Igy nyitvahagyja az egeszet, en ha mas ferfival leszek, es o meggondolja magat, akkor megint en leszek a hibas, hogy tul konnyen feladtam. Mindig ezt mondta, akarhanyszor ki akartam lepni a "kapcsolatbol".

2016. febr. 11. 09:59
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Ebben az esetben fogod, tiltod mindenhonnan, és többé nem fog tudni vádaskodni.

Eleget kapartál, és most meg ezzel hálálja meg.


Hagy a fenébe, nem éri meg. Nem érdemel annyit, hogy egy percig is tovább foglalkozz vele.

2016. febr. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem gyerekes tiltani? Meg arra gondolok, hogy oke, nem jott ossze, de de azert nem akarom, hogy depi legyen miattam is. Eleg problemaja van az onertekelessel, azert is hagyott el, mert nehany sikertelen aktus miatt felt, higy majd en hagyom ott. Pedig ez sem zavart. Tiltsam le?
2016. febr. 11. 10:16
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel nem tudsz mit csinálni. Volt barátnőmmel így jártam. Ha saját magától nem tud vagy nem akar talpra állni, segítséget nem fogad el, akkor ott teljesen mindegy hogy mit csinálsz, vagy milyen türelmes vagy. Ha a fejed tetejére állsz, akkor sem tudsz mit kezdeni.

Hagyd a fenébe.

2016. febr. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nézd... Velem is volt hasonló. És még egy hasonló, amiből 2 hónapja próbálok kijönni.

Szerintem te minden csatornán próbálkoztál vele felvenni a kapcsolatot, de ha ezek közül egyikre sem reagált, akkor hagyni kell. Tudom, hogy iszonyatosan nehéz, de tiszteld meg magadat annyival, hogy nem csúszol előtte. Ő így döntött. Felesleges hisztizni, sajnálkozni, veszekedni vele stb, mert ezzel kizárólag magadat alázod meg, és a végén te jössz ki rosszabbul az egész helyzetben...

A helyedben én írnék egy levelet neki címezve, amiben megfogalmazod az összes fájdalmadat, és amit soha nem küldesz el neki. Esetleg megkérhetsz egy pszichológust, hogy segítsen neked feldolgozni a történteket.

Kitartást!

2016. febr. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

#9 tovább

Ne tiltsd le sehonnan, mert az tényleg nagyon gyerekes! És a sértődöttet sem érdemes játszani...

Én amikor találkoztam a volt barátommal normálisan, kedvesen(persze mértékkel!) viselkedtem vele, ahogy azt tőlem mindig is kapta.

Egyébként neki is hasonló önértékelési problémái voltak. Sajnáltam, hogy ezt nem velem együtt akarta megoldani. Fáj és hiányzik is nekem nagyon.

2016. febr. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!