Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha lelép a férfi szó nélkül,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha lelép a férfi szó nélkül, a nő hogy viselkedjen?

Figyelt kérdés

Nem hitt a kapcsolatban, határozatlan volt egy korábbi csalódása miatt, amin több évig nem sikerült túllépnie. Kedves voltam vele és türelmes, nem erőltettem semmit, reméltem, hogy majd meglátja, hogy egy kapcsolat lehet jó is. Egy ideig működött, aztán hirtelen nem válaszolt az üzenetekre, ha hivom, nem felel. Nem hiszem, hogy más lány lenne.

Az zavar a legjobban, hogy én megértő voltam vele, és még ő az, aki szónélkül lelép. Hogy kellene kezeljem a helyzetet? Nem szeretném szónélkül hagyni, úgy érzem, hogy megalázott és átvert. Csak meg szeretném beszélni, normálisan, már én sem szeretnék semmit egy ilyen férfitől. Kértem üzenetben, hogy beszéljünk, de nem válaszol.

Mit tegyek?

Olyan rossz érzés.

26F, 23L


2016. febr. 11. 08:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Egy szakítás többnyire egyik fél döntése, amit a másik félnek sajnos el kell fogadnia. Megértem, hogy kíváncsi lennél az okokra, hogy tanuljál,okuljál belőle, de jelen esetben ez nem történt meg, emiatt vagy kétségbe esve!!!!

Valószínűleg nem hibáztál semmit, egy sérült emberrel éltél együtt, türelmes voltál, és empatikus. Szeretted volna, ha sikerül, de nem jött össze. Fogadd el, zárd be és lépj tovább. Itt nincsenek indokok, mert szerintem maga a srác sincs tisztában azzal, hogy mit akart valójában, vergődik ezerrel.

38F

2016. febr. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előttem kommentelővel. Ő maga sem tudja mit akar! Továbbá nem mer szembenézni a dolgaival, ez nem egy férfihoz illő viselkedés.
2016. febr. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Jól mondta a 11-es! Ne akarj pszichológusa lenni! Ha akar magán majd segít. De egy ilyen sérült ember általában nem is alkalmas a párkapcsolatra, amíg nem kezelteti magát.

Nem kell semmit megbeszélni vele. Vedd úgy, hogy részéről ez szakítás. Azzal meg ne törődj, hogy később vissza akarna jönni hozzád. Magára vessen! Legalább tanul belőle. Nem vagy te Teréz anya, hogy feláldozd magad miatta!

Amúgy lezárás nélkül valóban nehéz, mert itt te is reménykedsz, hogy vissza jön hozzád. De meddig akarsz még így élni? Inkább hagyod, hogy elmenjen melletted az élet és más jobb kapcsolatok lehetősége?!

2016. febr. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Elhiszem - te úgy vagy vele, hogy beszéljük meg.

Ő nem így van vele.

Te nem tudsz mit csinálni - akkor hagyd őt a fenébe.


Az ő fejében él egy kép te rólad és azon te nem tudsz módosítani (mert nem akarja). Nehéz ügy, de ez a helyzet - emiatt kell tovább lépni. Ha nem megy egyedül, akkor kérj segítséget mástól.

2016. febr. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!