Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti nem találjátok szomorúnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nem találjátok szomorúnak, hogy a a szakítás után ez lesz a kapcsolatból?

Figyelt kérdés

Két ember, akik korábban szerették egymást, mindent megosztottak, megbeszéltek, egyszer csak szakítanak, és hamarosan olyanok lesznek mint két idegen. Ha találkoznak, csak kínos csend marad, vagy pár kötelező udvariassági formula, ha nagyon muszáj. Legrosszabb esetben még csak nem is köszönnek, csak keresztülnéznek egymáson.

Miért van ez így? Ti nem találjátok szomorúnak és kiábrándítónak?


2016. febr. 15. 22:33
 1/9 anonim ***** válasza:
De szomorú. Én szerettem volna jóban maradni az exemmel.
2016. febr. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szomoru, fura hogy a szerelem mive tud alakulni, akar gyulolette.
2016. febr. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

kell a távolság, különben nem lehet feldolgozni, ha úgy lett vége, hogy te még szerettél.


főleg, ha a másik még hatni akar rád, de tudod, hogy nem érdemes hinni neki.

2016. febr. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Eddig 1 barátnőm volt de mikor szakítottam vele akkor megharagudott és utána soha többé nem beszéltünk. Messze lakunk egymástól tehát nem is láttuk egymást azóta. Én nem akartam haragban elválni.
2016. febr. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én jóban vagyok az exemmel, nem csak szerelmes voltam belé, hanem a barátom is volt egész idő alatt, nagyon kevés ember van, akiben megbízom, így továbbra is az életem fontos része maradt.
2016. febr. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
De igen, ezért nem lesz többet párkapcsolatom :D
2016. febr. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
"...és úgy válunk köddé, hogy nem látom többé, hogyan élsz..."
2016. febr. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

de igen, én szomorú vagyok emiatt.

Bár nem szakítás volt az esetemben, csak visszautasított a lány. Azelőtt barátság volt. Utána meg nemis válaszolt a leveleimre, találkozni sem akart többé.

5 év utàn farkasszemet néztünk egymással a metróállomáson, a túloldalon volt

2016. febr. 16. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én azért nézek rajta keresztül, meg kerülöm el jó messziről, mert teljesen elárulta a bizalmamat, nem haragszom rá, de egyszerűen borzasztó kellemetlenül érzem magam, ha meglátom.
2016. febr. 16. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!