Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit csináljak, ha szeretjük...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha szeretjük egymást, de időről-időre szakít velem? Nem tudni a pontos okát.

Figyelt kérdés
Sziasztok! 2,5 évet voltunk együtt a párommal. Ebből két évig együtt éltünk, majd tavaly tavasszal szakított velem, és elküldött. Nagyon megszenvedtem a dolgot, de valamennyire ki tudtam belőle jönni. Augusztus végén írtam neki egy üzenetet, hogy elmennék a maradék cuccomért. Ekkor már nem bíztam benne, hogy bármi is lesz, és nem is akartam ebbe ringatni magam. Így határozottan, kedvesen, de fenntartásokkal mentem. Mikor megérkeztem, közvetlen volt velem, és próbált szóval tartani, hogy nehogy csak úgy lelépjek a cuccommal és annyi. Szóval mondanom sem kell, hogy megbeszéltük a dolgainkat, és elkezdtük felépíteni, nagyobb energiával újból a kapcsolatunkat. :) Csodás fél évet töltöttünk együtt, kisebb-nagyobb civakodásokat leszámítva. Nagyon szeretjük egymást, de az elmúlt két hétben teljesen kiakadt valamin. Szomorú, eléggé melankólikus, magába forduló és könnyen kiakad dolgokon stb. Persze ez máskor is megesett. Ennek egy vasárnap esti komoly vita lett a vége, részéről szakítás. Azt mondta hogy szeret, de nem tud elfogadni. Valami hiányzik neki, és így nem tudja az életét leélni velem. (2 hete még velem tervezett, és szerelmet vallott. ) Eddig házakat nézegettünk, és együtt terveztük a jövőt. Nem akarom őt örökre elveszíteni, úgy hogy ne tudjak róla pár mondatot néha, de így nem akarok együtt lenni sem vele. Ezt nem tudom lelkileg vállalni, hogy ezt mégegyszer megteszi, mert szeretem őt és ez nagyon fáj, és én jövőt építeni szeretnék vele. Nem felépíteni, aztán eldobni. :( Egyszerűen ez a "halál". Szóval nem is tudom mit akarok. :D Vagy hogy mitévő legyek most.

#szerelem-szakítás-együttélés
2016. febr. 17. 20:40
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy,de a pár nap már letelt.Vasárnap történt a dolog.Kedden én hívtam,és akkor is "nem" volt a válasz.És csütörtökön se akart erről többet beszélni..Ez így tényleg nem érzelmi biztonság. :( Meg most azért mert neki problémái vannak?Kinek nincsenek?? :/ Meg egy gyerekkel nehezítettebb a pálya.S akkor nem mindig lehet erre hivatkozni. :( Ezzel nem tudok így mit kezdeni. :(
2016. febr. 19. 21:59
 22/35 anonim ***** válasza:

Nem jó az, ha csak hirtelen fellángol, aztán kis időn belül semmi. Újra és újra.

Szakíts vele és keress olyan embert, akivel hosszabb távra is tudsz tervezni. Ha ez egyedül nem megy, akkor kérj mástól segítséget - keress és rá találsz.

2016. febr. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:
"Nem jó az, ha csak hirtelen fellángol, aztán kis időn belül semmi." Ezt most nem igazán tudtam összerakni... :) Mire gondolsz?
2016. febr. 24. 20:56
 24/35 anonim ***** válasza:

szia, ha még itt vagy.. Kérdező... mi történt azóta?

Azért kérdem mert én ugyanebben a szituban vagyok tegnap dobott 6x-ra ..ill.egymást dobálgattuk de most ő és elszánt nagyon.. másfél éves kapcsolat. :((

Pont úgy érzem hogy valami van benne amiért én kellek neki /több ez mint szerelem/ .. veled mi történt azóta..?

Én közben betáraztam pár pasit az elmúlt hónapokban biztos ami biztos, alapon :D ill. baráti alapon.

2016. nov. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:
Semmi.Az elején még beszéltünk,próbàlt visszasimulni az életemben àprilisig,aztàn eltűnt.Majd közölte hogy màsokkal ismerkedik! :O Azóta csak egyszer beszéltünk a maradék cuccaim miatt,amiket elhozott nekem a nővére. (mert jóban vagyok vele).Kiderült hogy felszedett vmi csajt,ami a mai napig megvan neki.Megszakad a szívem!!!Teljesen kiborultam amikor megtudtam.Senkinek nem kívànom ezt.
2017. jan. 16. 22:05
 26/35 anonim ***** válasza:

Kérdező ne szomorkodj, ne edd magad, hiszen nem tudni mióta tart a volt párod kapcsolata. Mondhatni: "több tűzben tartotta a vasát".

Megértem, ha padlón vagy, de fel kell állnod. Gondolj bele, mennyivel rosszabb lenne a helyzeted, ha mindezt 1-2 gyerek után teszi!

2017. jan. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:
Nem tudom elképzelni hogy lett volna màs valaki a képben,miközben én voltam neki.Ahhoz túl komoly szintre jutott a kapcsolatunk.Ha mégis,akkor szerintem mélységesen szégyellheti magàt. :(
2017. jan. 17. 21:54
 28/35 anonim ***** válasza:

24-es vagyok, sajnálom, én is pont itt tartok:((( már mindenért b..szogat ha munkát szerzek neki asse jó pedig megszűnik most!! Ráadásul olyat amit szeret csinálni..mind1

26-osnak igaza van max.!! ezen gondolkoztam én is ki tudja mióta tartott?? Ha belegondolsz esélyed sem volt ha ő nem akarja te bármit! csinálhatsz ha nem érdekli nem éred el azt a hatást amit reméltél vagy mi. Érted..:) Én mostanában éjszakánként nem alszom a rosszullét is elkap már néha mert hergelem magam Te ne tedd:)

.....sajnállak, pont ugyanezt érzem, két éve!! megy ez nálunk ő is tervezett /babát!/, egy sajnos el is ment a stressztől. Úgy dobott hogy elém sem állt csak viberen üzent na ekkor kezdtem el futni mert ki akartam rohanni a világból azt éreztem ijesztő volt...de azóta futok:))) és imádom az embereket akik körülvesznek, megnyugtat, keress futópartnert, vannak program partner- kereső oldalak is!

ne szomorkodj még összeveszhetnek:)) ! :P És akkor jössz te kisimultan, csinosan, önbizalommal, lehet már udvarlód is lesz, kívánok neked /41/L/...

2017. jan. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:

...ja, folytatom. És a legfeleslegesebb rágódni rajta hol "rontottad /??" el, ki tudja neki mi van a fejében, szívében, milyen ingerek érték. Egy kapcsolatot marha nehéz fenntartani ha csak Te akarod az kevés, sajnos. DE tanultál belőle a következőben már hasznosítani tudod biztos Te is fogsz találni valakit:) nekem van kutyám, ismerkedni remekül lehet. nameg ott a nagyfiam bár ő most dackorszakot él rémes.

Kutyaharapást szőrével amúgy is!:)))

Lehet ráakaszkodott valami szerencsétlen liba. Annyi ilyen van /magamból kiindulva/..fel a fejjel minden rendben lesz!! szerintem a párodnak is valamilyen lelki gondja lehet alapon.

2017. jan. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 A kérdező kommentje:
Köszi a vàlaszt. :) Igen,vannak lelki problémài,ezt ő is tudja.Akkor is bevallotta.Próbàltam akkor segíteni neki,amit elfogadott,de nagyobb lépést azóta sem tett.A legnehezebb az embernek a sajàt saràból kimàszni!!!Mondjuk inkàbb azt az energiàt amit ebbe az új csajba öl,ebbe is beletehette volna.Màr csak az idő miatt is amit együtt voltunk.Miattunk.De hàt ezt lenne a legnehezebb meglépni.Könnyebb felejteni inkàbb a problémàt.Ez tény.
2017. jan. 20. 09:22
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!