Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan tegyem túl magam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem túl magam a szakításon, ha még fél év után is szerelmes vagyok? 22/L

Figyelt kérdés
A barátom 7 hónap járás után kb. fél éve szakított velem. Nagyon hiányzik. Az első hónapokban csak feküdtem otthon az ágyban és sírtam, annyira letaglózott. A tanfolyamra sem jártam be. Ez így elég ambivalensen hangzik, de közben meg szeretnék valakit, akivel beszélgethetnék, eljárnánk moziba, színházba, kávézni, kirándulni, koncertekre, szóval járnánk. És megoszthatnánk egymással a gondjainkat is. De nem tudom hol ismerkedjek. Az OKJ-s képzésen, ahova járok csak lányok vannak, az egyetemet csak szeptembertől fogom elkezdeni. Sportolni nem sportolok és egyedül nem is lenne kedvem mondjuk elmenni táncolni, az úgy kínos. A baráti társaságommal hetente vagy akár hetente többször is találkozom, de közülük senkit sem tudok elképzelni. Szerintetek hol kéne ismerkednem? Egy új kapcsolat segítene elfelejteni a régit?
2016. márc. 6. 20:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban. Elsőre lehet nem kapcsolat után kéne nézned, hanem barátkozni kicsit jobban. Azt bárhol lehet, senki nem fog hülyének nézni ha odamész ismerkedni akárhol is vagy
2016. márc. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Ypszilon1980 ***** válasza:

Szó sincs róla, hogy addig új kapcsolatot keress, amíg nem vagy túl rajta, ennek semmi értelme. Ismerkedni, barátkozni lehet, de az tuti, hogy ha nekem egy nő elkezdi a bánatait nekem sorolni és csak arról beszél, tuti elzavarom.

22 éves vagy, előtted az élet, semmiről sem vagy lekésve, miért akarsz egy olyat, aki nem akar veled lenni? Akkor lesz majd valakid, amikor már érzik, hogy túl vagy rajta, ez látszik, alárulja a testmozgásod, a beszéded hangulata, szóval oldd meg magadban és vegyél erőt magadon, kelj fel, és előre nézz, a múltat meg hagyd a fenébe. Megéri ez neked? Eldobod az életed, mert valaki nem tudott értékelni? Ennyire ne becsüld már alá magad!

2016. márc. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 rrrrrreennnnn ***** válasza:

Ne kezdj ùjba, ne csapd be magad és a màsikat sem!

Nem segìt, mert mindenkiben őt keresed.

Te màr lehet, hogy magàhoz az érzéshez, emlékhez ragaszkodsz.

Engedd el. Egyszer még sírd ki magad és erőszakkal kényszerìtsd magad a gondolatokra: ő is elengedett...Ha jô lett volna, együtt lennétek...

A " mi lett volna ha" kezdetű mondatokat felejtsd el.

A mùltat el kell engedni, ez csak megerősìt.

2016. márc. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Majd elmúlik, nekem volt, hogy 1 évig tartott, pedig nem is jártunk. Nem tudom, hogy ha mással kezdenél, mennyire segítene, de ha így teszel, akkor legyél korrekt vele.
2016. márc. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!