Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakitas utan mennyi idö utan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitas utan mennyi idö utan szoktatok elkezdeni ismerkedni?

Figyelt kérdés
2016. márc. 9. 20:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
35%
Pár hét.
2016. márc. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
secperc
2016. márc. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Változó de szeretem először rendesen lezárni a dolgot főleg magamban. Ehhez szokott kelleni pár hét általában. Utána kicsit óvatosabb vagyok még egy ideig.


22N

2016. márc. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Változó. Nem is tudatosan kezdek el ismerkedni, hanem egyszer csak azt veszem észre, hogy már van kedvem az ilyesmikhez.
2016. márc. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Amikor késznek érzem magam rá.
2016. márc. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom, változó. Volt, hogy annyira megbántottak, hogy másfél évig semmi kedvem nem volt ismerkedni, volt hogy két hét alatt találtam olyat akivel szívesen összejöttem. De olyan is volt, hogy még tartott az előző kapcsolatom és közben lettem szerelmes egy másikba. Ilyen az élet. 25/N
2016. márc. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Erre nincs egzakt válasz.


Több dologtól is függ. Példák:


- Milyen jellem az illető? Erős vagy gyenge?

- Mennyire tudta feldolgozni, hogy a barátnő már nincs többé?

- Mennyire tud ismerkedni a nőkkel? Könnyen, vagy attól fél, hogy talál majd egy másik csajt?


Nyilván van olyan, aki talán már aznap este egy másik nővel szórakozik, míg mások hetekig, hónapokig (rosszabb esetben évekig) nem tudnak ismerkedni.

2016. márc. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Helyzettől függ. Volt, hogy túl hamar. Most már csak akkor, ha végleg lezártam az előző kapcsolatot. Magam miatt ismerkedek, és nem azért, hogy az exnek megmutassam, hogy kellek másnak is.
2016. márc. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
"másfél év...?"
2016. márc. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Igen, 9-es! Nem en vagyok, aki a masfel evet irta, de en mar tobb, mint masfel eve egyedul es meg nem kesz az ujra....
2016. márc. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!