Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakitas utan mennyi idö utan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitas utan mennyi idö utan szoktatok elkezdeni ismerkedni?

Figyelt kérdés
2016. márc. 9. 20:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Hát nálam a másfél év egyelő lenne a "soha többé"-vel. Bár ezt valami nagyon hosszú kapcsolat után tudom csak elképzelni. 20 év vagy még több. Utána hogy lehet, azt nem tudom. Öreg szarként (minimum 40 évesen), 20 év emlékeivel és a másik hiányával... De azt hiszem 20 év után talán nem kerülnék ilyen helyzetbe. Remélem.
2016. márc. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
#9-es és #10-es én egy harmadik személy vagyok, a kérdés az hogy miben sok a másfél év, ismerkedés vagy új párkapcsolat nélkül. Mert ismerkedés nélkül valóban sok. A kérdésre válaszolva hosszú kapcsolat után 2 éve vagyok egyedülálló, de ismerkedni körülbelül 1 hónappal a kapcsolat lezárása után elkezdtem. 25/F
2016. márc. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
10-es vagyok: En nem ismerkedtwm senkivel, hanem valtam, a valasi procedurat csinaltam vegig, kozben dolgoztam, gyereket neveltem es ellattam. Meghalni sem volt idom.
2016. márc. 10. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
A legelső kapcsolatom után 2!! évig vártam, halogattam. Egyszerüen élveztem az életet. Nem foglalkoztam vele. A legutolsó után, még nem kezdetem ismerkedni. közel 6 hónapja vége, de annyira megvisel, hogy a feldolgozás még a mai napig folyamtban van. Nem tudom egyszerüen elengedni. Pedig neki már van új pasija. Nagyon bele voltam zúgva. Szóval amig nem teszem túl magam rajta, addig nem tudok egy másikra koncentrálni. Jó, nem fogok 2 évet várni, de ki tudja meddig tart a ,,gyász". F
2016. márc. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én írtam a másfél évet első körben :) Igen, másfél év, lehet soknak tűnik, de egyrészt nem volt kedvem ismerkedni, sem kedvem kapcsolathoz, másrészt teljesen más foglalt le akkoriban. Tanultam, építettem a karrierem, világot láttam, utazgattam és szórakoztam. Egyszóval, az élet más területére koncentráltam, nem a párkeresésre. Abszolut nem bántam meg.
2016. márc. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!