Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után mennyi ideig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után mennyi ideig "illik" felköszönteni a másikat?

Figyelt kérdés

Most volt nőnap, és felmerült bennem ez a kérdés, hiszen két volt barátom is írt, akik amúgy szoktak szülinapkor, névnapkor is írni. Jól esik nekem, csak belegondoltam, hogy ezt meddig szokás csinálni? Mert emiatt én is szoktam nekik írni névnapkor, szülinapkor. Egyébként az egyik pasinál nem vagyok meggyőződve, hogy nem akar már semmit, pedig kétszer már befuccsolt a kapcsolatunk, a másik csak szimplán ilyen, ezt már akkor is mondta.

Kétszer egy éves kapcsolatok voltak körülbelül. Nektek is volt ilyen, akkor is, ha lett utána új kapcsolatotok? Ez mire jó és meddig kell csinálni? :D Lehet, hogy én vagyok a bunkó, de magamtól nem hiszem hogy írnék, főleg egy-két mélyen bennem maradt sérelem miatt, amik közül a lek..vázás csak apróság. :)



#sms #barát #szakítás #felköszöntés #végre gondolt rám valaki #mit szól az új asszony
2016. márc. 12. 07:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy erre van szabály. Ha szakítás után tartjátok a kapcsolatot, akkor illik felköszönteni a másikat. Ha már nem tartjátok, akkor természetesen nem. Én szakítás után meg szoktam szüntetni minden kapcsolatot az exeimmel, tehát utána gyakorlatilag idegenek vagyunk egymás számára, így nem köszöntjük fel egymást semmilyen alkalomkor.
2016. márc. 12. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha akarsz irsz, ha nem akarsz nem irsz. Ilyen egyszeru. Ha latjak, hogy nem irsz viszont nekik, ok is megunjak.
2016. márc. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Eddig volt két kapcsolatom. A legelsőnek a mai napig nem írok semmit, semmilyen alakalomra. (Ő írt rám, 2és fél év után, hogy mi újság. Gondolom rájött azóta, hogy nicsncs senkije, és hiányzok neki...) Az utolsóval még ,,tartom" a kapcsolatot. Gondolok én a szülinapra, névnapra. Ő is írt nekem, én is fogok majd neki. Nem haraggal váltunk el. Én úgy vagyok vele, ha az ember jó szájízzel válik el a másiktól, akkor ez akár tarthat addig, ameddig meg nem nősül, férjhez nem megy. De utána is. Végülis valamikor egy pár voltatok, még ha úgy vesszük hogy egy régi ismerős ránk ír, az is jól esik. :) 28/F
2016. márc. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!