Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Volt már hogy egy hosszú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már hogy egy hosszú párkapcsolatban 2 nagy szakítás újra összejöttetek?

Figyelt kérdés

Például ha 6 évig voltatok együtt, akkor 3 év után egy féléves szakítás, és 6 év után megint egy hosszabb, de utána mégis csak kibékültetek.

(Esetleg miért szakítottatok, és honnan tudtátok, hogy megéri újra összejönni? - Nálunk a nagy ellentét miatt sok vita volt, de a vitát leszámítva minden oké volt mindig. És nem vettük egymást általánosnak. Hetente megletük egymást csak úgy. stb.)



2016. márc. 28. 22:44
 1/6 zyprexaaa ***** válasza:
A zárójeles részt nem értem. Lassan 4 éve vagyunk együtt két kicsi kb.egy hetes szakításunk volt akkor ő szakított és egy nagy 1 hónapos amikor én sokaltam be.Ez a nagy szeptemberben volt,és tegnap költöztünk össze. Mi két,nagyon különböző személyiség vagyunk,(introvertált és extravertált)viszont mind ketten elég határozottak ebből adódtak és a féltékenységből a konfliktusok. De vhogy soha nem tudtam nélküle elképzelni az életem. Kiv azt az egy hónapot,de akkor sem nagyon.:)
2016. márc. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
"a vitát leszamitva minden oké volt mindig". Valamiből indulnia kellett a vitának, ami már nem oké. 2 szakítás után, át kell gondolni, miért is került rá sor? Miért nem merült fel előbb a megoldás, minthogy másodjára is búcsút mondjunk? Ha másodjára összejöttetek és nem működött, szerintem felesleges egymás idejét húzni. Sajnos vannak, akik nem illenek össze, de erőltetik. Nem egészséges dolog. Ja és sohanem lehet tudni, hogy megéri-e újra összejönni :/
2016. márc. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Első válaszoló: Mi is két különböző személyiség vagyunk. Mondták mindig, hogy kiegészítjük egymást. Nálunk is a vita a féltékenykedés. Én féltékenykedtem, folyton más lányokkal chatelt, akik a barátai. Ez még talán nem is lett volna probléma, de őket "választotta" folyton. Velem szemetek voltak a lányok, de őt nem érdekelte és nem is hitte el nekem. ÉN folyton nagyon vitáztam...annyira hogy mondtam hogy szakítani akarok, csak aztán visszatáncoltam, mert szeretem végsősoron. Utolsónál már megunta. És úgy gondolja, hogy nem szeret, és ennek így vége. (Közben utolsó hetekben is úgy viselkedett, mint akis zeret, hazajön Pestről és meglep, vagy hoz egy rózsát, vagy amikor beteg voltam gondoskodott rólam)

Második válaszoló: Erőltetném, lehet. Mert szeretem. És nehéz elhinni, hogy ő nem, hiszen akkor sem úgy viselkedett. ÉS igen is boldogak voltunk együtt, csak a viták megkeseríttették. Az ellen kéne tenni, és nem hiszem, hogy nem lehet. Őt annyira kikészítettem, hogy nem szeret és nem tenne értem, így hiszi. (És rettegek, hogy ígyis van) De annyi minden utal másra...

2016. márc. 28. 23:47
 4/6 anonim ***** válasza:
Volt a végeredmény egy újabb szakítás és sok elpazarolt idő.
2016. márc. 29. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem az a jó közösség ahol sok hasonló ember van,akik marják egymást,hanem az ahol sok különböző ember van,akik kiegészítik egymást.
2016. márc. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mi különbözőek vagyunk, kiegészítjük egymást, de mégis martuk, nagyon.
2016. márc. 29. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!