Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit kene tegyek hogy minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Christopher kérdése:

Mit kene tegyek hogy minden rendbe jojjon?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A tegnap szornyu valaszt kaptam a baratnomtol majdnem 1 het szunet utan hogy mar nm akar velem lenni!

Kezdem az elejen!

Lassan 2 es fel eve hogy jartunk. A kapcsolatunk remek volt. Az eleje kicsit nehez volt hiszen elegge 1 oldalu volt az en javamra es kuzdenem kellet a sziveert. De sikerult a vegen es honapokra ra szinte a mai napig koszongette hogy nem hagytam ott es hogy kuzdottem erte! Igaz szerelem volt koztunk rengeteg jo pillanatokkal es a sex is majd 2 evre ra volt az elso. Szoval tenyleg szerettuk egymast! Sirva kert egy par honapja hogy igerjem meg neki hogy soha nem hagyom el, hogy orokre vigyazzak ra. Egy honapja is azt mondta a baratnoienek hogy akar most abban a pillantban ha megkernem a kezet IGENT mondana gondolkodas nelkul! Apum 2 honapja sulyos betegseg miatt korhazba kerult es sajnos fent allt a veszelye hogy elveszitjuk. De hala Istennek ez nm tortent meg. Emiatt szarul voltam hogy korhazban van es kerestem a Non Stop tarsasagot. Amikor nem vele voltam akkor haverokkal ultem. Hetkoznap nem tudok vele talakozni mivel eretsegizik iden es tanulnia kell amit meg is ertek. De a problemak miatt nem tudtam igazan odafigyelni ra es elhanyagoltam ot elegge. Sokszor szeretett volna talalkozni es en azt mondtam neki h bocsi de ilyen olyan dolgom van mikor igazbol apum mellet ultem hisz o kert meg hogy ne hadjam egyedul! Oszinte kellet volna legyek vele mert tudom hogy megertette volna, de megsem voltam. Ez igy ment majd 1 honapig. Es lassan lassan rosszab es rosszab lettek benne az erzesek. Azt mondta h mostansag nm lepem meg mint reg. Hogy reggel elkiserem a suliba/hazakiserem vagy meglepem hogy eljovok hozza. Sajnos az egyetemen valtozott az orarendem es ha en hiaznyzok azt ki kell fizessem. Eddig minden gyonyoru volt mint ket bolondos fiatal aki egymasra talal es az egesz eletuket egymasnak akarjak szanni! De most azt mondta hogy az erzesei megvaltoztak es a tanulasra akar koncentralni es most neki nm kell senki! 1 oran keresztul sirtunk mindktten es megis szakitottunk. Borzasztoan szeretem. Vele akarom leelni az eletem, senki massal! Vissza akarom kapni! Borzaszto a tudat h nm mehetek ele nm olelhetem meg nem csokolhatom meg es hogy nm jarhatok a kedveben es foleg az hogy nem mondhatom neki azt h SZERETLEK! Pedig most mindent megtennek h meggyozzem hogy igenis szeretem es sajnalom a tortenteket! Az eletem adnam neki ha szukseg lenne ra! En 20 eves o 18. Szeretnek konkret jo valaszokat ne olyanokat h ne erdekeljen es h keressek mast!



2016. márc. 29. 16:31
 1/3 VirágésBence ***** válasza:
Oké, szóval, a barátnőd szakított veled mert elhanyagoltad, aztán közölte, hogy a tanulásra szeretne koncentrálni. Nem értem, hogy miért nem tudtátok már az elején megbeszélni, hogy neked most az apukádra kell koncentrálnod és jól tetted, hogy inkább az apukáddal voltál, sajnos kerültem hasonló szituációba és én nem ültem az apukám mellett, törődtem inkább a saját életemmel és szerelmes voltam, de bárcsak ott ültem volna. Utólag elmondtad, hogy miért nem találkoztál vele? Mert ha nem, akkor itt a megoldás, szerintem simán megértené és nem haragudna, adna még egy esélyt, ha meg elmondtad neki, akkor buta a lány és jobban jársz nélküle.
2016. márc. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Elmondtam mi a helyzet! Es azt mondta hogy megertette volna! Es azt hogy sokszor megbantottam azzal hogy baratokkal ultem helyette mikor ez nem igaz! Mivel hetkoznap voltam veluk mikor baratnom nm johet ki a szulei miatt. Es hetvegen este miutan egesz nap vele voltam! Nagyon hatarozottnak tunt es tunik. Nem tudom mit tegyek :/
2016. márc. 29. 16:48
 3/3 Noren1989 ***** válasza:
Szóval elmondtad neki, h apuddal voltál a kórházba és megértette volna? VOLNA? Apa, ez a szekér elment. ő akkor kizárólag a nélkülözése miatt szakított?
2016. márc. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!