Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit csináljak, hogy ne tegyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy ne tegyem tönkre magam?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

kb. 1 év távkapcsi után lett vége. Nekem ő volt az igazi, pont ilyen pasira vágytam mindig is. Kitartottam mellette amikor munkanélküli lett és egy vasa sem volt, amikor külföldre ment és az sem volt biztos, hogy hazatér, akkor is,amikor tudtam, hogy más nőkkel is cseveg és talán találkozik is.

Pár hete pénteken és szombaton van a legtöbb gond. Néha már délután eltűnik és másnak délelőttig semmi nincs, a telefon lenémítva, kikapcsolva. Az ivásra is rászoktatták, pedig eddig elkerülte. Ez miatt kezdődtek a gondok, egyszerűen nem bírtam tovább és egy átsírt éjszaka után megírtam neki, hogy mit érzek ilyenkor. Na és ennyi volt, betelt nála a pohár a féltékenykedésem miatt.

Azóta csak sírok, nyugtatókat szedek, vagy fájdalomcsillapítót, mert a sírástól és idegességtől szétmegy a fejem.

Anyukámmal is csúnyán viselkedem azóta, pedig csak jót akar. De annyira felidegesített ő is tegnap, pedig nem csinált semmi extrát. De már megijedtem magamtól :(((

Mindenről ő jut eszembe, egy percre sem megy ki a fejemből. Barátaim nincsenek már, még kibeszélni se tudom ezt magamból :(

Próbáltam sétálni, mozogni. Egy ideig jó volt, aztán attól is elment a kedvem :(


2016. ápr. 8. 21:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Átérzem, velem ma közölte 1 év után, akit pasimnak hittem, hogy ő csak jól elvan velem, de nem érez semmit. Egyelőre én se tudom, hogy fogok ezen túllépni.
2016. ápr. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
sajnálom :(((
2016. ápr. 8. 21:25
 3/6 anonim ***** válasza:

Rakj el minden rá emlékeztető dolgot, próbáld elterelni a gondolataid!

Napközben fáraszd le magad testileg, hogy könnyebben menjen az esti alvás. Idővel jobb lesz,ez biztos! :)

2016. ápr. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szeretem a tárgyilagosan, higgadtan gondolkodó embereket.


"pont ilyen pasira vágytam mindig is."

Igen? Tinikorod óta arra vágytál, hogy a fiúd majd napokra eltűnik, konkrétan bújkál előled, hogy nyugodtan bulizhasson és másokkal szexelhessen? Ez volt az álmod?


"nyugtatókat szedek, vagy fájdalomcsillapítót"

Az jó. Ideggyenge hisztérikaként pont az hiányzik még neked, hogy ráfüggjél ezekre a szarokra.


"Anyukámmal is csúnyán viselkedem azóta

De már megijedtem magamtól :((( "

Elvonási tünetek, ugyebár... amint kiürült a cucc a szervezetedből, rögtön agresszív leszel. Jó úton vagy a teljes gyógyszerfüggéshez. Így tovább.

2016. ápr. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
gyertek lanyok szexeljunk
2016. ápr. 9. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én úgyanígy voltam pár évvel ezelött,sajnos! Ma már úgy gondolom, rohatd volna meg még az az apjába az a büdös g.eci! Nem tudom mit ettem rajta! Te is elfogod felejteni majd! Persze erre majd csak késöbb jössz rá,ha megtalálod a párod akinek tényleg fontos vagy!
2016. ápr. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!