Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Te belépnél a volt párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te belépnél a volt párod facebookjába, ha lehetőséged nyílna rá? De csak úgy, hogy ő már többször nem tud visszalépni.

Figyelt kérdés
Megtudtam a párom emailjének a jelszavát. Gyakorlatilag már nem vagyunk együtt amúgy, de együtt élünk. Most egyedül vagyok itthon, senkinek sem tűnne fel, hogy az ő facebookos üzeneteit olvasom. Elmondása szerint ezt a kapcsolatot nem éri már meg erőltetni, viszont eddig azt sem mondta ki, hogy már nem szeret, és nem tudom, mi a helyzet. Összezavarodtam. Simán tudok új jelszót kérni a facebookjához, viszont akkor ő többet nem tud majd belépni sem. Mit tegyek? Megtegyem? Ne tegyem? És ha tényleg ez az egyetlen módja annak, hogy kiszeressek belőle, és ne akarjak már tőle semmit?

2016. ápr. 8. 21:25
1 2
 1/18 anonim válasza:
100%
Nem jó ötlet, ha bevan jelentkezve az ismerősei meglatnak, vagy jelezhet neki a mobilja hogy új jelszót kert valaki... A lebukás garantált!
2016. ápr. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Én sosem kutamodtam sem a telefonjában, sem a leveleiben, nem etikus. Ha nem tudjátok megbeszélni a dolgaitokat, ez sem fog segíteni, hidd el.
2016. ápr. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
De miért akarsz új jelszót kérni?
2016. ápr. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
54%
Kutakodtam, bocsi
2016. ápr. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Nem jelez neki, a haverjainak meg nem írok vissza.
2016. ápr. 8. 21:35
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Az exem facebookja sosem érdekelne, még szép... Én sem értem a jelszódolgot, de mekkora gyökérség már valakit a saját privát helyéről kitúrni akarni...
2016. ápr. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Mert emailről kell. A Facebook jelszavát nem tudom konkrétan, csak az emailest.
2016. ápr. 8. 21:37
 8/18 anonim ***** válasza:
51%
Én tudom a jelszavát és néha-néha beléptem! De semmi rossz szándék nem vezérelt, csak kiváncsi voltam, hogy van (nem beszél velem). Megtudttam, hogy nem jár az orvoshoz (szóltam az anyjának). Remélem rendbe jön.
2016. ápr. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
51%
Én belépnék. Személy szerint én elég zavarosan váltam el a legutolsó páromtól, és én voltam a szakítás oka, úgyhogy ha lenne lehetőségem, megtenném. Már nem szeretem, de az ő érzései felől sok volt a kérdőjel, szóval csak rákeresnék a saját nevemre és azt lesném meg, hogy mit írt rólam és kettőnkről másnak. A többi üzenetét nem nézném meg, nem is bolygatnék meg semmit, a jelszavához sem nyúlnék. Felesleges.
2016. ápr. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Nem akarom kitúrni, csak annyit szeretnék tudni, megcsalt-e, mert ha igen, hagyom a francba. Ha nem, akkor talán megpróbálom megoldani az ügyeinket, amit ő nem akar.
2016. ápr. 8. 21:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!