Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Megtartsam az exemtől kapott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtartsam az exemtől kapott órát?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 12. 07:35
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha ferfi ora, akkor en megveszem, ha megfelel az elvarasaimnak. Ha megszabadulnal tole.


Emlekezni fogsz ra, ha megtartod. A szekrenyben is tarolhatod, kesobb eloveszed.

N

2016. ápr. 12. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Miért, eltörött? :/

Ha még működik, akkor jó lenne hogy ha be tudná tölteni élete funkcióját és valaki használná. Használd hát.

2016. ápr. 12. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ricsi tevagy az ?
2016. ápr. 12. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha esetleg Seiko Velaturáról van szó, akkor semmiképp ne tarts meg, inkább mondj egy jó árat :-)
2016. ápr. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én is vettem ballagására a volt páromnak karórát, és még a mai napig hordja.

Én is megtartottam azt amit az exemtől kaptam, mert tetszik, csinos kis darab.

2016. ápr. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
pontosan tegnap cseréltettem elemet a volt férjemtől kapott órában.Nem azért, mert tőle kaptam, hanem mert nagyon szeretem magát az órát.Nyugodtan tartsd meg.
2016. ápr. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 sadykowich ***** válasza:
Ne! Mindenképpen add nekem!
2016. ápr. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
amennyiben az exedhez negatív érzelmek fűznek, vagy megpróbált befolyásolni, ledominálni téged, mindenképp szabadulj meg tőle. ha kellemes élmények fűznek hozzá, és képes vagy lezárni és továbblépni, akkor érdemes megtartanod. A tárgyak hordozzák a vele kapcsolatba került emberek energiáit. neked kell dönts, h szükséged van rá, vagy sem.
2016. ápr. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!