Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nehezen megy a továbblépés....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nehezen megy a továbblépés. Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Egy nagyon komoly kapcsolatból dobtak ki. Jegyesség költözés minden ami kell idén nyáron történt volna. Rengeteget veszekedtünk és azt mondta betelt a pohár elege van. Tényleg borzasztó sokat veszekedtünk. Egyikünk élete sem könnyű. És most úgy érzem csak még nehezebb lesz. Annyi közös tervünk volt és egyet se tudok egyedül megvalósítani. Manapság egy háztartást egyedül fenntartani képtelenség. Mit tegyek hogy ne érezzem magam ennyire szörnyen üresnek? Próbálom lekötni magam és a munkámra figyelni de akaratlanul is elgondolkozom azon hogy mit rontottunk el vagy hol. Nyomaszt nagyon. Nehezen viselem a magányt és rajta kívül nincs senki akinek elmondhatnám mi a bajom. Ismerősöknek nem akarok tálalni. Különben is ha most arról kéne magyarázkodnom miért nem lesz házasság meg költözés. Én úgy éreztem megtaláltam az igazit, akivel az életem leélem. Egy percig se gondoltam volna hogy ez valaha nem így lesz. Komolyan. És erre tessék. Egyedül vagyok. Társaságba kéne mennem de nincs hova. Mindenki messze van tőlem akivel elmehetnék és már nem vagyok a piálások és ottalvós bulik híve. Komoly életet akartam. Mi a bánathoz kezdjek most? Újabb kapcsolatra egyáltalán nem vágyom. Csak valakire akivel beszélhetnék. 25 L

2016. jan. 3. 19:25
 1/6 Linó03 ***** válasza:

Hát attól függ. Könnyű beszélgető partnerre itt is találsz, de gondolom inkább olyanra vágysz, akivel leülhetsz egy süti mellé, és úgy öntöd ki a szíved. Abban mi nem tudunk segíteni.

Nem mindenkinek jön be, de nekem amúgy az elengedésben sokat szokott segíteni, ha kiírom magamból. Le írom ami rossz volt, ami jó, ami megbántott, ami hiányzik, amit félek, hogy elfelejtek, mindent. Sosem szoktam visszaolvasni, de az alapos leírással megszabadulok tőle. Persze ez csak második opció, ha megbeszélni nem tudom.

2016. jan. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%

Hát igen angyalom egy álomvilágban éltél, szerelem, fehér ruha , gyűrűk, galambok, nászút, és éltek boldogan míg meg nem haltok....

Hát ez most nem jött össze,.

De van még rá esély 25 éves vagy csak, nem 55 vagy 65 , hogy már kevés esélyed lenne.

Talpra kell állni, dolgozni, kisebb albérletbe vagy lakásba menni vagy anyuhoz apuhoz amíg nincs más.


Mondanám h menjünk el sétálni de k**úrvára hideg van.

2016. jan. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kedves második nagyon jót nevettem megérte <3 kedves vagy és köszönöm.
2016. jan. 3. 19:54
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, teljesen megértelek :(

Látom páran hiszünk még ebben a tündérmesés dologban :/

Teljesen ugyanígy jártam csak karácsonykor. Nehéz, semmitől se jobb :(


24/f

2016. jan. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A szükséged van egy fiatal, ámde lélekben öreg bölcsbagoly értő (ám de kevésbé tollas) fülére, írj bátran, szívesen meghallgatlak és talán pár szóval segíteni is tudok. :) N
2016. jan. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ez gyors volt....
2016. jan. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!