Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Úgy érzem szakítanom kellene,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem szakítanom kellene, de hogy?

Figyelt kérdés

24 éves férfi vagyok 3 éve vagyok együtt egy lánnyal,de egyre jobban csak azt érzem hogy ez már nem olyan mint régen. Próbálgattam bebizonyítani magamnak hogy jaj csak ilyen csak rossz a hangulatom vagy ilyenek , de már 3-4 hónapja ezt érzem.

Nem is keresem annyira a társaságát, régebben nem láttam 2-3 napig "megvoltam halva" most már 1 hét után talán hiányolom kicsit bár nagyon ritka h nem találkozunk 2-3 napig is nem hogy 1 hétig, de volt rá már példa.

Lehet néha bunkózok is már nem tudom kívülről jobban meglehetne figyelni. Még így is szeret és ebből is látszik hogy ő mennyire, én meg olyan rosszul érzem magam emiatt. Nem akarom megbántani, de nem is akarom hogy mellettem legyen úgy hogy igazából talán olyannal is lehetne aki úgy érez iránta mint ő irántam. Ezt most elég nehéz volt leírni (főleg mert elég féltékeny típus vagyok).Lehet ezután nem is találok senkit aki szeretne főleg így,de úgy érzem még így is meg kellene ezt tennem.


Ez az első komolyabb kapcsolatom , még sose szakítottam senkivel és velem se senki.


2015. aug. 29. 21:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Szivem! Köztünk ez nem fog működni. Tudod lefelé is van egy út meg felfelé is, én megyek felfelé te pedig lefelé.
2015. aug. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Itt az ideje.
2015. aug. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szakítani is meg kell tanulni.

Legyél férfi és mond el neki.

2015. aug. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ha tényleg úgy érzed, hogy szakítanod kell, nem árt előtte felkészülni. Én úgymond mindig megterveztem az utolsó beszélgetést. Úgy értem, írd le papírra, hogy mit szeretnél elmondani neki, pontokba szedve, semmi ne maradjon ki. Majd gyakorold be otthon, készülj fel rá! Így logikusabb és pontosabb "előadást" tarthatsz neki az érveid mellett. Természetesen hallgasd meg az ő véleményét is. Egy csendesebb helyen, szemtől szembe a legjobb közölni az ilyen dolgokat. Egyébként amit fent bővebben leírtál nekünk, azokból is érdemes csemegézni.
2015. aug. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jobb, ha őszintén megbeszéled vele, hogy már nem érzed azt, mint régen és jobb lenne külön, mert így mindkettőtök szenvedése csak nyúlik nyúlik és vele szemben sem tisztességes, ráadásul neked sem jó.
2015. aug. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!