Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan tudnék túllépni rajta,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék túllépni rajta, hogy többé ne harahudjak rá?

Figyelt kérdés
Két éve szakítottunk, azota van valakim, de még haragszom rá. Nem tudok semleges lenni, darabokra törte a szívem aztán pedig leöntötte sósavval. Nagyon bántott, lelkileg minden szinten. Gyűlölöm és haragszom rá. És ezen túl kene lépnem. Hogyan tudnám elengedni ezt az utálatot?
2016. máj. 5. 17:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Én nekem 1 éve lett vége egy majdnem 8 évesnek és még mindig gyűlölöm, ezek a durva lelki sebek megmaradnak egy életre szerintem.
2016. máj. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, de magam miatt kéne megbocsájtanom. Kb egy éve mondom, hogy majd jobb lesz. Hát nem lett. És nem igazán akarom azt, hogy elszomoritson és dühössé tegyen. El akarom engedni.
2016. máj. 5. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!