Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nők! Mit szólnátok ehhez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Mit szólnátok ehhez?

Figyelt kérdés
Ha a párotok 3 év után egyik napról a másikra elköltözne külföldre minden szó nélkül (munka miatt),egy közös baráttól tudnád meg,hogy mi van. Aztán amikor hónapok múlva visszajön, ott folytatná,ahol abba maradt és azt mondja azért nem szólt, és nem köszönt el mert akkor nem tudott volna elmenni,mert nem tudott volna úgy otthagyni téged.

2016. máj. 6. 19:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát elképzelni nem tudom hogy lehet ilyet tenni...Azt hiszem egy lelki roncs lennék és eléggé haragudnék rá. Nem valószínű hogy visszafogadnám ez után. Amúgy elég rossz duma, mert így ott tudott hagyni, hogy azt se tudom mi van vele, teljes idegi és lelki roncsként! Elképesztő...
2016. máj. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

A vadászpuskával az ajtóban várnám. Megmondanám, hogy aktív birtokvédelmet gyakorolok, ha közelebb jön lövök. Viccet félretéve (nem kockáztatom a fegyvertartási engedélyem egy se@@fejért akinek annyit se számítottam, hogy méltóztatni közölje: elutazik/szakít) az életbe többet nem beszélnék vele. Cuccait postán fel, tiltás mindenhonnan, közös dolgok szétválasztása, ha enyém a ház be se engedném ha övé vagy közös elköltöznék.


Mégis mit képzel?! Lelép szó nélkül, majd mintha mi sem történt volna visszajön, hogy ok bébi folytassuk. Na ilyet nem játszunk.

2016. máj. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!