Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért ragaszkodom hozzá még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ragaszkodom hozzá még mindig?

Figyelt kérdés

Kicsit több, mint egy éve lett vége egy rövid, 2 hónapos kapcsolatomnak. Ő szakított, de nem összeveszés miatt, hanem azt mondta, nem szerelmes belém, és így nem tudja folytatni. Nekem ő volt az első komolyabb kapcsolatom, azóta nincs senkim.

Azóta én nagy szenvedések árán elfelejtettem a dolgot, de mégis a mai napig sokat gondolok rá. Majdnem minden másodpercét fel tudom idézni annak az időnek, amit vele töltöttem. Eszembe jut sokszor az arca, a mosolya, hogy kézen fogva mentünk- és persze minden helyről, ahol voltunk kettesben, eszembe jut ő maga is. Néha, ha olyan helyen járok, ahol tudom, hogy ő is ott lehet, "keresem"...

Közös ismerősök mondják, hogy nem illett hozzám, mert kicsit még gyerekes, és nem megbízható, amivel egyébként utólag én is egyetértek- mégis hiányzik.

Szóval ez a helyzet, nem tudok kiigazodni magamon.

(Újrakezdés kizárt, neki azóta van már barátnője)

Mit tegyek? Tehetek valamit? Más érzett még így? El fogom őt valaha felejteni?



2016. máj. 16. 10:37
 1/3 A kérdező kommentje:
Lemaradt: 20/L
2016. máj. 16. 10:38
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Tehát akkor mégsem zártad le a múltat, ha még mindig gondolsz rá, legalább magadnak ne hazudj, oké?


Igen, tehetsz valamit: elkezdesz önismereti, önfejlesztő, pszichológiai könyveket olvasni, lezárod végleg a múltat, egy percet se gondolsz az exre - ha rá gondolsz csak az idődet pazarolod el a h..lyeségekre.

Foglald le az agyad.


Igen, elfogod őt felejteni, ha teszel azért, hogy elfelejtsd, és nem csak a könnyeidet itatod!


Tudod, azóta már rég boldog lehetnél egy másik férfi mellett, ha nem ezen a sz..rságon rágódnál azóta is!


Egy életed van, ha elb..szod ilyen semmiségekre 50 évesen meg azon fogsz sírni, hogy bárcsak újra 20 éves lennél!


Az élet megy tovább, fogadd el!

2016. máj. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Biztosan elfogod!Annyira nem szörnyű a történet. És látszik a kezdeti dolog volt. 2 hónap alatt nem lehet annyira szerelembe esni. Tehát a srác nem gondolta komolyan! Fel a fejjel! Jön még herceg fehér lovon. Vagy valami.
2016. máj. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!