Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ragaszkodom hozzá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ragaszkodom hozzá ennyire? (többi lent)

Figyelt kérdés
Kb 5 hónapja megismertem valakit, akivel majdnem minden nap beszéltünk..ez megszünt kb 3-4 hete és nagyon fájt, annyira ragaszkodtam már hozzá, természetes volt hogy szinte minden nap beszélünk és akkor hirtelen abbamarad.Nem volt köztünk semmi, és azthiszem ez nem is működött volna bizonyos okok miatt.Sokat gondoltam rá, és még 3-4 hét után se igazán van olyan nap hogy ne jutna eszembe.Van hogy összefutunk és egy helyen vagyunk olyankor végem van..mikor észreveszem hogy néz rögtön zavarba hoz és inkább elfordulok.A szeme és a mosolya elég nagy hatással van rám.Na meg mikor még rendeszeresen beszéltünk elejtett néhány bókot amit igazán jól csinált..Igy 4 hét után már nem annyira fáj hogy nem beszélünk, de attól még gondolok rá és ilyen dolgokat vált ki belőlem..Mi ez? Beleszerettem? Lehet ilyen hogy ha nem is volt köztünk semmi?
2014. nov. 23. 08:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
bele. ja.
2014. nov. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőbe járunk annyi különbséggel, hogy mi véletlenül se futunk össz mert az ország másik felében él. A chatelést meg én szakítottam meg ,hogy ne mérgezzem magam tévképzetekkel nincs közös jövőnk... Nekem szerelem volt első látásra neki jó társaság voltam egy hosszú nap után... Mindent kimondott mielőtt én kimondhattam volna ez is egy oldalú volt mert nem tudta hogy én mit gondoltam... Nagyon rossz napom volt sors szerűen találkoztunk. Napokat chateltünk utánna facen. De nem akart randizni én meg nem akarok szenvedni. Egyszer úgy is elfelejtem... másnem a gödörben...
2014. nov. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Itt ő szakitotta meg..azt nemtudom hogy miért, de egyszer csak megszakitotta, én irtam utána még néhányszor,de hát ha ő nem irt rám akkor én is abbahagytam. Aztán 1 hét elteltével irt hogy mizu meg ilyesmi..nem értem miért.Én nemtudom hogy mi az hogy szerelem első látásra,de nálunk is elég különös volt az első beszélgetés.A legelső beszélgetés végén összekaptunk valamin(igen elég korai volt XD), tényleg csak egy apróság..és másik nap irtam neki, amit nem értek/értettem hogy miért hiszen nem jelentett semmit..de valami csak megfoghatott benne hogy ha képes voltam irni neki és nem leszarni az egészet..Mert vannak olyanok akikkel jól kijövök, elbeszélgetek velük de nem érdekel ha nem irnak,nem hiányoznak ha nem beszélek velük,viszont ő..hajjaj, szar ügy.
2014. nov. 23. 11:42
 4/11 anonim ***** válasza:
2-es: miért nem lehetett közös jövő?
2014. nov. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
2es vagyok. Azért mert ő egy modell csaj én meg egy 140kilós kopaszodó srác, ő tanul én dolgozom, nagy a távolság. És nem nem akar randizni... Ha én nem írok rá ő nem ír = nem érdeklem azért....
2014. nov. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Uh, hát sajnálom. Ezt jól ismerem, pontosan tudom miről beszélsz.
2014. nov. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
sajnálom :/
2014. nov. 23. 11:56
 8/11 anonim ***** válasza:
Nyugi, egy idő után jobb lesz..Ismerkedj másokkal, az idő gyógyít, és tényleg így van. Nekem is volt egy hasonló eset, aminek én vetettem véget, mert a srác nem akart találkozni, de neten folyton keresett és én kezdtem szerelmes lenni és szenvedni emiatt..neki meg nem tudom végül is mit jelentettem, de majdnem egy évig folyt ez a dolog köztünk..Csak hát én meguntam a szenvedést..Még néha eszembe jut, de már nem fáj..Meg úgy vagyok vele, hogy van más, aki rögtön találkozni akar velem és érek is neki annyit, hogy tegyen ezért..Ő pedig valószínűleg nem értékelt engem. Vannak ilyen emberek sajnos, de ezen egyszerűen túl kell lépni. Majd elfelejted.
2014. nov. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
én ismerkedek meg van is egy fiú akivel kezd komoly lenni a dolog, de olyan nehezen tudok nyitni felé..folyton a hibát keresem benne, hogy miért NEM lehet ebből kapcsolat..miért NEM felel meg ő nekem.félek attól hogy ebből kapcsolat legyen, mert ha nem fogom jól érezni magam akkor nagyon nehezen tudom rávenni magam hogy szakitsak...és akkor csak kinlódás lesz az egész.
2014. nov. 23. 14:20
 10/11 anonim ***** válasza:
2es. Ági te vagy az?
2014. nov. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!