Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A férjem el akar hagyni. Volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem el akar hagyni. Volt egy botlásom és az a válasza, hogy el fog hagyni. Nem akarok senki mást, Őt szeretem, vele akarok lenni. Gyerekeink vannak, szép házunk, jó az életünk. Valahogy vissza kell szereznem. Mit csináljak ha nagyon szeretem?

Figyelt kérdés

2016. máj. 20. 20:24
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/304 anonim ***** válasza:
90%
Te okoztad magadnak a sajàt nyomorúsàgodat. Nem kell sajnàltatni magad. Csukva kellett volna tartani a làbaidat, tisztelni a hàzassàgodat, a fèrjedet és akkor ez nem lenne. Nem véletlen az sem, hogy mèg a sajàt gyerekeid se akarnak veled lenni.
2016. szept. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/304 anonim ***** válasza:
75%

Ne vedd személyesnek ,nem rád vonatkozik konkrétan,(már korábban válaszoltam is)de ilyenkor kis elégtételt érzek.


A férfiak ha megcsalják a nőket, mindig arra vannak a nők biztatva, hagyják ott,szakítsanak csapodár párjaikkal,igaz?


Ha a nő csalja meg a férjét, annak mindig oka van,ugye,a férj általában megbocsát.


Ritkán olvasni,hogy azért lett kirúgva a nő, mert megcsalta a párját.


Én nőként írom ezt.


A férjem ex szeretője is borítani akart mindent,akár a gyerekeit otthagyva a férjemért...még azt is hazudta, hogy terhes.

Mivel így se ért célt,bosszúhadjáratot indított ellenünk.Közben a mafla élettársa megbocsátott neki, mert nem akarta elszakítani a gyerekeitől,akik még kicsik voltak, és ő se akart vasárnapi apuka lenni.Ezért lenyelte a békát...a nő "hálából" neki szült még egy gyereket..egyszerre rájött, ha nincs ló, jó a szamár is...


A félrelépő,hűtlen nők nagyobb becsben vannak,mint a hűségesek, sajnos ezt tapasztalom.


Én se tudnék bízni benned, a férjed helyében, ne is haragudj, de megérdemelted.

És most lepontozhatsz.

2016. szept. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/304 anonim ***** válasza:
21%
Ja és az 58 as is én voltam.
2016. szept. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/304 anonim ***** válasza:
38%

"Csak egy esélyt kértem bebizonyítani, hogy megbízhat Bennem"


Az megvolt, mikor összeházasodtattok. Ott hűséget fogadtál.

Az én barátnőm is ezt csinálta, amit én ott neveltem a gyerekét 3 évig, majd egy hasonló emberkével megcsalt.

Csak mikor elköltőztem, ő meg a nővére ellenhangolta az egész családot.

Aztán besült az új faszi.

Szóval eljött az én időm :D. És gondoltam megszívatom, már alakulóban volt egy lánnyal valami. A volt csajom meg elhitte, hogy rendbe lehet ezt hozni.

Így kihasználtam, majd mikor már úgy volt összeköltözünk újra, lefeküdtem az a mostani barátnőmmel, és azóta is együtt vagyunk.

Nem kicsit koppant a volt csajom, azóta férfiről se akar hallani, és amint hallottam, a szülei megtiltották, hogy most bárki legyen a gyerek életében, rajtuk kívül.

Azt kapta, amit te, csak ő töményebben. Férfiakat megutálta, nem tud bennük bízni, és mardossa a bűntudat, hogy ezt nagyon eltolta egy életre.


Mert a megcsalás után a megbánás erős, viszont egy nőnek nincs annál rosszabb, mikor a második esélyt széttörik a szeme láttára. Az egy életre szól.


Rossz majd akkor lesz neked, mikor a férjed, összejön egy másik nővel, és boldog lesz. Na majd akkor lesz igazán kopp. Ami most van, az még semmi ehhez képest.

2016. szept. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/304 A kérdező kommentje:
A válaszokat köszönöm. Azt hogy elrontottam tudtam rengeteg válasszal ezelött. De annyira itt éli rengeteg ember a dühét, hogy a kérdésre segítő válasz utoljára csak 55-től jött. Ne írjátok még hússzor, hogy elqrtam, mert tudom Magamtól is. Köszönöm Mindenki türelmét.
2016. szept. 15. 22:44
 76/304 anonim ***** válasza:
91%

Valahol megértem a férjed.

Tudod, talán egy botlást még talán meg lehet nagy duzzogva bocsátani, de míg végig olvastam itt a válaszokat, te számtalanszor leírtad, hogy szerelmes voltál.

Ha valaki a szerelme helyett engem választ, mert az dobta őt, nem esne jól. Nem akarok szamár lenni. De ha azt mondtad volna, hogy egy fellángolás volt. De rájöttél ki a fontosabb, az másabb.

Most ez kívülről nagyon hülyén néz ki. Kidobott a szerelmed, mert nincs pénzed. Erre kapálódzol a férjed után.

Azt mondod oda adta a válási papírokat, hogy add be te? Ne add be. Mond meg neki, hogy ha vállni akar, adja be ő. Te aláírod, mert tiszteletben tartod az ő döntését. Vagy ajánld fel a külön élést egy időre. Aztán vegyél erőt magadon és állj önerőből a talpadra. Hogy az ex férjecskéd lássa, nem a pénzéért akarod őt, hanem őt magát akarod. Nagyon hosszú idő lesz és nagyon nehéz.

2016. szept. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/304 anonim ***** válasza:
87%
Tedd meg nem történtté, ha sikerült szólj ;)
2016. szept. 16. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/304 anonim ***** válasza:
100%
Úgy látom kaptál már bőven hideget-meleget az biztos... Egy olyan ember, aki szereti a társát akár férfi, akár nő megpróbálja otthon megoldani a dolgokat és megbeszélni, ha valami nem jó és, ha nem lehet megoldani akkor szétmennek és mindenki megy a maga útján egy kapcsolaton dolgozni kell és nem a harmadik személyen. Sajnos a "botlás" nem lehet kifejezés erre, amit csináltál, de szerintem itt be is fejeztem, mert az előttem szólók már nagyon szépen kifejtették, hogy miért kell elfogadnod a sorsod.
2016. szept. 16. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/304 A kérdező kommentje:
Elég régen volt mikor odaadta a papírokat. Én nem adtam be, ezért beadta Ő. A talpra állás nem tudom hogyan fog menni. Jelenleg egy darab sz.rnak érzem Magam. Válásunk utánra a nővérem felajánlotta Neki, hogy költözzön hozzá,(csak amíg rendeződnek a dolgok). Na persze. A férjem nem mondott erre nemet, úgy hogy nincsenek jóban. A nagy problémákat, gondokat mindig Ő intézte el. Előtte anyám vagy a nővérem. Nem tudom hogyan fogok megbirkózni a gondokkal. Különben is valahogy vissza szeretném kapni. Ennyi év házasságon hogyan tud csak így átlépni? Mi van ha a nővérem egyszer csak bemászik az ágyába? Vagy összejön a régi szerelmével. Mi lesz Velem? Egyszerűen em tudom nélküle elképzelni az életet.
2016. szept. 16. 08:38
 80/304 anonim ***** válasza:
89%

Pedig kénytelen leszel. Te is átléptél egy pillanat alatt a sokévnyi házasságon, és csak azért nem vagy a másik pasival, mert kirakott.


Azt gondolom, ha a nővéred bebújna az ágyába, - amit valószínűleg már meg is tett, az lesz neked az igazi összeomlás.


Sokan nem értik, hogy a másik miért reagál így. Pedig, ha áthelyeznék magukat a másik oldalra, és előbb használnák a szürke állományt, nem lenne ekkora gond.


Visszacsinálni nem tudod. Ha másik pasival boldog lettél volna, akkor nem is akarnád.


Nekem a volt csajom is hasonló képpen járt mint te, csak én megköszöntem a pasinak, hogy leszedte rólam azt a parazitát, és találtam egy normális nőt.

2016. szept. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!