Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A baratnom szakitott velem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratnom szakitott velem, de azt mondja meg szeret. Valaki segitseg? (bovebben lent)

Figyelt kérdés

A baratnom szakitott velem,elso kapcsolata volt.Azt mondta,hogy nem velem volt semmi baj,s nalam rendesebb fiut el sem tud kepzelni.Azt mondja meg mindig szeret.Kerdem,hogy miert,nemtudja,azt mondja,hogy huly es sir.Egesz nap,akarhanyszor hivom.Mondtam,hogy varok ra,akarmeddig,de aztmondja jobb lesz ha nem varom,de mas baratja nem lesz,s nalam jobb nem is lehetne.Beszeltem legjobb baratnojevel,aztmondja,hogy egesz nap sir,de akkor miert nem kellek neki?

Mellesleg 14 eves,en 16 vagyok.Valaki kerem segitsen.Koszonom.Remelem van valakinek valami hasznos tanacsa,tippje,hogy hogyan maradjunk egyutt,vagy ha azt nem is...Hogyan felejtsen el esne sirjon egesz nap miattam?Nem erdemlem meg,hogy egy csepp konnyet is hullajtson ertem...

Kerlek,segitsetek.Koszonom.


2014. jún. 23. 14:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem van valami a háttérben, amit titkol. Nem találgatnék, hogy mi, de esetleg a barátnőjén keresztül megpróbálhatnád megtudni (neki szerintem előbb elmondja).
2014. jún. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Gyerekek vagytok ennyi.

Szimplán látott pár romantikus vígjátékot, rájött, hogy milyen menő elegáns bárokban koktélt szürcsölve pasizni. Ő meg még fiatal a kapcsolathoz.

De az cska tipp, első sorban a lényeg

2014. jún. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem is titkol valamit, kérdezd meg tőle vagy a barátnőjétől
2014. jún. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez titokzatosz!
2014. jún. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Gondoltam ra en is,csak ahany baratnojet kerdeztem,egyik sem tud,vagy akar elmondani semmit.Mas pasi nem lehet a dologban.100%-ig biztos.Esetleg mas...
2014. jún. 23. 15:13
 6/6 A kérdező kommentje:
A
2014. júl. 7. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!